Domů » Bleskovky » Oral-B v Barceloně představil zubní kartáček s umělou inteligencí

Oral-B v Barceloně představil zubní kartáček s umělou inteligencí

Značka Oral-B představila na Mobile World Congressu v Barceloně zcela nový elektrický kartáček Genius X vybavený umělou inteligencí. Díky moderním zařízením, která zaznamenávají naše pokroky v nejrůznějších sportovních aktivitách, spánku, v nutričních návycích a jiných každodenních činnostech, můžeme mít už teď zdravější život. S novým elektrickým zubním kartáčkem Oral-B Genius X by nyní měla být snazší a kvalitnější péče o zuby samotné.

Oral-B v Barceloně představil zubní kartáček s umělou inteligencí
Oral-B v Barceloně představil zubní kartáček s umělou inteligencí

Ústa jsou bránou ke zdraví a zubní kartáček se jich dotýká nejméně dvakrát denně. V Oral-B jsou přesvědčeni, že lidé budou žít v budoucnu zdravější i delší život, a to díky pokrokové domácí péči o dutinu ústní.

Oral-B Genius X
Oral-B Genius X

„Představte si, že vám váš zubní kartáček sdělí vše, co potřebujete vědět o stavu ústní dutiny. Navíc se bezprostředně spojí s vaším zubním lékařem kdykoli to bude potřeba,” nastiňuje novou vizi manažer značky Oral-B pro Českou republiku a Slovensko ze společnosti Procter & Gamble, Andrej Murgaš. Kartáček Genius X přináší nové řešení pro každodenní péči o ústní dutinu prostřednictvím 360° dentální platformy založené na sledování a analýze biometrických dat každého z nás.

Zubní kartáček byl navržený ve spolupráci se zubními lékaři tak, aby se učil z návyků ústní hygieny tisíců uživatelů a na základě nich nám pomohl zlepšit vlastní domácí péči o ústní dutinu. Umělá inteligence totiž zaznamenává místa v ústní dutině, kterým jsme při čištění nevěnovali dostatečnou pozornost, v reálném čase nám nabízí zpětnou vazbu a zcela nenásilně nás motivuje ke zlepšení vlastních návyků čištění zubů.

Oral-B Genius X

Kartáček Genius X s umělou inteligencí bude dodávaný spolu s novým, elegantním a moderním cestovním pouzdrem, přes které si dobijete svůj chytrý telefon či jakékoli jiné zařízení vybavené USB portem. Chytrý kartáček Oral-B Genius X se v České republice začne prodávat v druhé polovině letošního roku

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

Diskuze k článku

  1. Prorok Andrejko Murguš

    Já mám právo na zkažený zuby! Mě nikdo s.át nebude !!! :D Zachvilku bude vědět AI i kolik sem toho, kdy v pruběhu svého produktivního života vy..al !!! A na to s..u jáááá :D :D Vsadím se, že nic jako člověk z roku 2500
    na téhle planetě v tý době existovat nebude, nenene… :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).