Domů » Bleskovky » Oppo N3 nabídne unikátní konstrukci s otočným fotoaparátem nad displejem

Oppo N3 nabídne unikátní konstrukci s otočným fotoaparátem nad displejem

Minulý týden se objevily první informace o chystaném modelu Oppo N3, které výrobce zveřejnil na svém Facebooku. Server GSMarena.com před několika okamžiky publikoval exkluzivní fotografie připravované novinky, která se od klasických smartphonů bude celkem výrazně lišit. V horní části totiž najdeme speciální mechanismus se zabudovaným otočným fotoaparátem, takže budete moci snadno fotit nejen klasické snímky, ale i kvalitní selfie fotografie.

Díky válečku nad displejem, ve kterém by rovněž měly být zabudované dva stereo reproduktory, se novinka bude velmi snadno vytahovat z kapsy. Pod displejem pak najdeme trojici senzorových tlačítek. Oppo nás už v minulosti přesvědčilo, že se nebojí experimentovat a model N3 je toho jasným důkazem. O hardwarových parametrech toho zatím mnoho nevíme, ale naštěstí nebudeme muset čekat příliš dlouho, jelikož oficiální premiéra by měla proběhnout velice brzy. Nám v redakci se design velice líbí, co na něj říkáte vy?

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

9 komentářů

 1. Ale zrovna u Oppa otočný fotoaparát není žádnou novinkou, neboť jak všichni dobře víme, že tuto neobvyklou konstrukci zvolilo Oppo již dříve pro svůj model N1 s 13 Mpx rozlišením. Zde se jedná spíše o jakousi evoluci již vymyšleného, s válečkovytým tvarem a přidáním reproduktorů.

  • Vzdalene mi to pripomina znacku pantech o te se uz vubec nemluvi, vypada to zajimave ale pro me zbytecne.

   Nevi nekdo co je to za tapetu?

 2. slawei (neregistrovaný)

  Je to strasně škaredý. Řešení u N1 je mnohem lepší…

 3. Johny (neregistrovaný)

  Telefon v natáčkách :D

 4. Pepa (neregistrovaný)

  Z celkem spolehlivého zdroje (Oppo ambassador) mám informaci, že fotoaparát bude otočný jak po ose X, tak i po ose Y.

 5. Ondřej Gardavský

  Tak to si nějak neumím představit…

 6. BackPa (neregistrovaný)

  Za mě ten design s tím válečkem je hnus…. nelíbí se mi to ani trošku.

 7. Boro (neregistrovaný)

  Krásná není nic vědeckého, tudíž by mě vůbec netrapila. Kdyby všichni ve městě měli 3 ruce, taky by vám to přišlo normální. Je hloupost řešit něco jako vzhled. Dá se říct, že je to nezvyklý design, který má své výhody. Teď jde o to, jestli ty výhody stojí za tu cenu co řeknou.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).