Domů » Bleskovky » Oppo má zítra představit mini verzi modelu N1, bude mít 5″ displej

Oppo má zítra představit mini verzi modelu N1, bude mít 5″ displej

Smartphone Oppo N1, který zaujme především otočným modulem, v němž se ukrývá čočka 13Mpx fotoaparátu a dvojice přisvětlovacích diod, se má již zítra dočkat své drobnější verze s přídomkem mini. Nenechte se ale názvem zmást, Oppo N1 mini nabídne úhlopříčku displeje 5 palců, tedy stejně jako například vlajková loď HTC One (M8).

 

Podle uniklých fotografií bude novinka nabízena v atraktivních pastelových barvách, minimálně ve žluté, modré, růžové a bílé. Fotoaparát bude opět možné otočit, nicméně přijde o jednu z dvojice přisvětlovacích diod. Ten má podle posledních spekulací nabídnout rozlišení 13 Mpx, displej má mít rozlišení HD (1280 x 720 pixelů). Dále je očekávána podpora sítí LTE a baterie o kapacitě 2 140 mAh.

   

   

Pokud se zítřejší datum potvrdí, měli bychom se finální parametry zařízení dozvědět již za několik hodin.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. kolo (neregistrovaný)

    5″ mini… kam ten svět spěje…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).