Domů » Bleskovky » Oppo Find 5 se zřejmě dočká zmenšené verze s 3,7″ HD displejem

Oppo Find 5 se zřejmě dočká zmenšené verze s 3,7″ HD displejem

Pokud máte zálusk na špičkově vybavený smartphone, jedním z kandidátů může být i Oppo Find 5. To nabídne výbornou výbavu v čele s pětipalcovým fullHD displejem, což však přináší nepříjemnost v podobě větších rozměrů, které jsou pro mnoho lidí neakceptovatelné. Pokud chcete co nejvybavenější telefon menší velikosti, máte velmi omezené možnosti výběru. Právě Oppo ale možná přinese svěží vítr v podobě smartphonu s 3,7palcovým HD (1280 x 720 px) displejem a solidní hardwarovou výbavou.

 

Pravda, oproti většímu sourozenci Oppo Find 5 se opět budeme muset smířit s kompromisy – čtyřjádrový procesor na frekvenci 1,2 GHz proto vyrobí MediaTek (a o krále benchmarků se tedy pravděpodobně jednat nebude) a hodnota RAM také klesne „pouze“ na 1 GB. Díky velikosti obrazovky by ale velmi příjemným překvapením mohly být právě rozměry a pokud hledáte kompaktní telefon s obstojnou výbavou, možná se brzy dočkáte velmi žhavého kandidáta. Vzhledem k faktu, že se jedná pouze o spekulace, tak o dostupnosti či ceně prozatím nepadlo ani slovo. Zůstává také otázkou, jak moc velký smysl má na 3,7″ displeji HD rozlišení.

 

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

6 komentářů

  1. Takto má vyzerať mini verzia, Oppofind zahájilo Samsung s HTC

  2. Paráda… Tohle je rozumný rozměr.

  3. 1GB RAM je málo na top telefon. A o mediateku se taky dá dost pochybovat. To už mi jako lepší kandidát přijde Samsung Galaxy S4 mini.

  4. chlupi (neregistrovaný)

    Dle posledních článků, co sem četl, byl příchod mini verze vyvrácen, ale dnes mi na ofiko facebooku zvedli náladu. Přijít by měla („soon“) :) tak snad nezklamou.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).