Domů » Bleskovky » Opožděné Vánoce? K Huawei P Smart nyní jako dárek získáte chytrý náramek Color Band A2

Opožděné Vánoce? K Huawei P Smart nyní jako dárek získáte chytrý náramek Color Band A2

Vánoce jsou sice už za námi, ale období dárečků ještě zjevně nekončí. Od 2. ledna získá každý, kdo si u vybraných prodejců pořídí smartphone Huawei P Smart (2019), jako dárek fitness náramek Huawei Color Band A2. V redakci již Huawei P Smart testujeme a brzy se tedy můžete těšit na recenzi a videopohled.

Náramek Huawei Color Band A2 umí zaznamenávat čas, vzdálenost a počet ušlých kroků. Dokáže rozpoznat chůzi, běh nebo jízdu na kole a ke zvolené aktivitě dopočítat spálené kalorie. Baterie vydrží až 9 dnů používání. Color Band A2 umí také automaticky detekovat spánek, sledovat jeho kvalitu a všechna data o spánku zaznamenat. V případě příchozího hovoru vibruje a doručenou zprávu zobrazí na displeji.

Akce platí u většiny velkých prodejců a její trvání je omezeno pouze vyprodáním skladových zásob. Běžná cena se jinak pohybuje okolo 900 Kč.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).