Domů » Bleskovky » Operátor Sprint ukázal nové rendery Samsungu Galaxy S6 a S6 Edge

Operátor Sprint ukázal nové rendery Samsungu Galaxy S6 a S6 Edge

Už tuto neděli 1. března v 18:30 představí Samsung v Barceloně své dva nové vlajkové modely – klasický Galaxy S6 a Galaxy S6 Edge s displejem zakřiveným po obou stranách. Ještě před oficiální premiérou se na internet dostala řada fotografií a renderů, a nyní tu máme novou grafiku od amerického operátora Sprint. Nutno ale dodat, že obrázek se neobjevil přímo na webu operátora, ale na serveru Reddit. Údajně by měl pocházet z marketingových materiálů Sprintu, ale stále je zde také šance, že se jedná o podvrh.

Samsung tiskovou konferenci rovněž bude streamovat online na svém YouTube kanálu. Veletrh MWC nebude jenom o smartphonech a tabletech, ale rovněž o příslušenství, nositelné elektronice, dronech a dalších technologiích, které mají co do činění s chytrými telefony a jejich platformami.


Prototypy modelů Galaxy S6 Edge a Galaxy S6 na starší fotografii

Náš redaktorský tým bude mít veškeré informace z první ruky a bude vám přinášet pravidelné dávky textových informací společně s prvními dojmy z představených produktů. Průběžné dojmy z naší cesty na veletrh, z tiskovek, ale i ze zákulisí, můžete sledovat na našem twitteru @smartmania_live.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).