Opera Crypto Browser s podporou Web3 služeb a vlastní peněženkou zamířil na iOS

opera crypto browser

Opera Crypto Browser je speciální verze webového prohlížeče, která se pyšní podporou Web3 služeb a zároveň v sobě má integrovanou krypto peněženku. Autoři dnes po dlouhých měsících čekání konečně uvolnili verzi pro operační systém iOS. Doposud byl Opera Crypto Browser dostupný pro Android, Windows a macOS.

opera crypto browser 2
Opera Crypto Browser

Krypto peněženka podporuje sítě Ethereum, Polygon a Celo. Do budoucna se plánuje přidání dalších v rámci blockchainu. Přímo z prohlížeče lze kupovat či prodávat tokeny, případně přistupovat k tržištím jako OpenSea.io a dalších.

Opera Crypto Browser
Cena: zdarma

Součástí prohlížeče je pokročilá ochrana proti těžbě kryptoměn, díky které dochází k blokaci tzv. „cryptojackingových“ skriptů, které útočníci s oblibou používají pro těžbu na infikovaných zařízeních. Opera Crypto Browser je k dispozici zdarma na App Store. Pro spuštění je vyžadován iPhone minimálně s verzí iOS 13 či vyšší.

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku