Domů » Bleskovky » OnePlus Watch dostanou nový kabátek. Potěší fanoušky Cyberpunku 2077

OnePlus Watch dostanou nový kabátek. Potěší fanoušky Cyberpunku 2077

Hra od polského studia CD Projekt RED Cyberpunk 2077 vzbudila koncem loňského roku jak vlnu pozitivních, tak také spoustu negativních reakcí. Zatímco o hře se mluví nejvíce v souvislosti s přibývajícími aktualizacemi a chystanými DLC, trochu stranou zůstávala spolupráce Poláků s firmou OnePlus, jež k příležitosti vydání hry představila speciální edici telefonu OnePlus 8T v barvách Cyberpunku 2077. Tím ale čínská společnost nekončí.

OnePlus Watch Cyberpunk
Speciální edice hodinek OnePlus Watch ve stylu Cyberpunk 2077

V přípravě je další kousek inspirovaný stylizací Cyberpunku 2077, kterým jsou tentokrát chytré hodinky OnePlus Watch. O pořádných úpravách si nicméně můžeme nechat jen zdát. Cyberpunková edice OnePlus Watch dostane mírně upravené pouzdro hodinek s typicky žlutými akcenty, řemínek stylizovaný v duchu Cyberpunku 2077 a také několik unikátních ciferníků.

OnePlus Watch Cyberpunk 2077 Limited Edition

Pokud máte na Cyberpunk 2077 edici OnePlus Watch zálusk, budete nejspíše zklamáni. Chytré hodinky mají být dostupné od 24. května pouze v Číně za nespecifikovanou cenu. Prozatím není jasné, zda se speciální edice hodinek podívá také do Evropy.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).