OnePlus 8T v unikátní Cyberpunk 2077 edici vypadá fantasticky. Přesto si ho nekoupíte

oneplus 8t cybepunk 3

Smartphony OnePlus se čas od času dočkávají speciálních verzí ku příležitosti „významných“ událostí – OnePlus 5T se například dočkal speciální StarWars verze, OnePlus 6 zase přišel v edici Avengers. Letos se chce OnePlus svézt na vlně popularity připravované hry Cyberpunk 2077, a proto uvádí na trh speciální verzi svého nedávno představeného smartphonu OnePlus 8T.

oneplus 8t cybepunk 2

OnePlus 8T dostává Cyberpunkový kabátek

OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Edition není pouze o několika tapetách v systému, jedná se o telefon, který na první pohled upoutá vaši pozornost díky svému extravagantnímu designu. Kamerový modul pokrývá větší část zad, která jsou díky střídajícím se texturám a nápisům členitější a barevnější. K telefonu navíc bude dodáván robustní pryžový kryt, který chrání telefon ze všech stran, a ještě více mu přidává na futuristickém vzhledu. V balení se rovněž bude nacházet sada samolepek s motivy hry.

Po hardwarové stránce k žádným změnám nedošlo, výbava je stejná jako u základního OnePlus 8T, a to včetně paměťové varianty 12/256 GB. Odlišnosti hledejme v softwaru, který je doplněn o speciální tapety, animace, motivy, tóny či ikony.

oneplus 8t cybepunk 6

OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Edition bude dostupný od 1. listopadu, přičemž zatím půjde zakoupit patrně pouze v Číně. Cena je stanovena na 3 999 CNY (asi 14 tisíc korun bez DPH).

Autor článku blank
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTmania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů. Jaká zařízení aktuálně používám?

Kapitoly článku