Domů » Bleskovky » OnePlus One: Nový update povyšuje na Android 4.4.4 a přináší celou řadu novinek

OnePlus One: Nový update povyšuje na Android 4.4.4 a přináší celou řadu novinek

Smartphone OnePlus One (recenze) včera obdržel novou aktualizaci firmware s označením CM 11S 30O, která přináší nejen novou verzi Androidu 4.4.4, ale také řadu nových funkcí a vylepšení. Ty nejvýraznější se týkají fotoaparátu a funkce Clear Image, při které se výsledná fotografie složí z celkem 10 snímků, čímž má být dosaženo vyšší kvality obrazu s výrazně menší úrovní šumu. Podle vývojářů tato funkce využívá inteligentní komprese, která minimalizuje velikost snímku při zachování maximální kvality.

-

Firmware rovněž mírně zvyšuje úroveň podsvícení softwarových tlačítek, zlepšuje celkovou stabilitu systému, opravuje synchronizaci fotografií PicasaSync, nefunkční hovory přes Viber a další drobnosti.

Přemýšlíte o nákupu tohoto atraktivního smartphonu? Podívejte se, kde jej seženete za nejlepší cenu!

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).