Sledujte nás na YouTube

OnePlus One: Nový update povyšuje na Android 4.4.4 a přináší celou řadu novinek

Smartphone OnePlus One (recenze) včera obdržel novou aktualizaci firmware s označením CM 11S 30O, která přináší nejen novou verzi Androidu 4.4.4, ale také řadu nových funkcí a vylepšení. Ty nejvýraznější se týkají fotoaparátu a funkce Clear Image, při které se výsledná fotografie složí z celkem 10 snímků, čímž má být dosaženo vyšší kvality obrazu s výrazně menší úrovní šumu. Podle vývojářů tato funkce využívá inteligentní komprese, která minimalizuje velikost snímku při zachování maximální kvality.

-

Firmware rovněž mírně zvyšuje úroveň podsvícení softwarových tlačítek, zlepšuje celkovou stabilitu systému, opravuje synchronizaci fotografií PicasaSync, nefunkční hovory přes Viber a další drobnosti.

Přemýšlíte o nákupu tohoto atraktivního smartphonu? Podívejte se, kde jej seženete za nejlepší cenu!

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *