Domů » Bleskovky » OnePlus míří na veletrh CES. Ukázat má něco speciálního

OnePlus míří na veletrh CES. Ukázat má něco speciálního

Firmě OnePlus se podařilo prosadit mezi zavedenými značkami, její smartphony jsou díky dobře atraktivní výbavě, slušně nastavené ceně a prakticky čistému Androidu dobře hodnocené jak u uživatelů, tak u odborné veřejnosti. O OnePlus bude slyšet i na veletrhu CES 2020, který se odehraje na samém začátku příštího roku.

Čínská společnost rozeslala pozvánky na svoji akci, která se má uskutečnit mezi 7. a 10. lednem ve Wynn Resortu v Las Vegas, přičemž šéf OnePlus Pete Lau slibuje ukázku něčeho speciálního. Čím nás OnePlus překvapí, je zatím těžké odhadovat; oranžová barva na pozvánce by mohla naznačovat něco okolo spolupráce s McLarenem. Je ale také možné, že se akce bude točit okolo 5G sítí. Na odhalení nového smartphonu bychom příliš nevsázeli, od premiéry OnePlus 7T a 7T Pro uběhlo zatím velmi málo vody.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).