OnePlus láká na představení hodinek, dočkáme se tento měsíc

oneplus watch

Čínská společnost OnePlus je známá především svými telefony, nicméně cizí jí nejsou kupříkladu ani bezdrátová sluchátka. Právě v oblasti příslušenství se Číňané snaží posílit své portfolio. O hodinkách z dílny OnePlus se spekuluje už nějaký ten pátek, zatím jsme ale neměli žádné konkrétnější informace, kdy se s chytrými hodinkami známého výrobce setkáme.

Díky velkému zájmu se OnePlus rozhodl vyjít svým fanouškům vstříc a na svém twitterovém účtu zveřejnil datum konference, na které se chytré hodinky podle všeho ukáží. Spekulace ohledně října loňského roku totiž nevyšly.

Nepřehlédněte – OnePlus 9 odkrývá své parametry. Nejvybavenější verze dostane displej jako letošní iPhony

Tím datem, kdy se plánované OnePlus Watch odhalí veřejnosti, je 23. březen. V ten samý den bychom měli spatřit také OnePlus 9, respektive všechny jeho iterace. Doufejme, že to OnePlus myslí vážně a že se nejedná jen o sofistikovaný způsob, jak zákazníky zmást.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku