Domů » Bleskovky » Chytré hodinky od OnePlus? Jsou na cestě, ale nabírají zpoždění

Chytré hodinky od OnePlus? Jsou na cestě, ale nabírají zpoždění

Společnost OnePlus v minulých týdnech naznačovala blížící se představení svých prvních hodinek. Poprvé se o nich zmínila na tiskové konferenci k OnePlus 8T, podruhé pak před dvěma týdny lákala upoutávkou na sociálních sítích.

Jako logické se jevilo odhalení hodinek společně se smartphony OnePlus Nord N10 a N100 z tohoto týdne, ovšem dočkali jsme se pouze telefonů. Podle informátora Maxe J. byl příchod hodinek OnePlus skutečně naplánován na tento měsíc, avšak následně jejich premiéra byla před nedávnem odložena na neurčito. Důvody známé nejsou, zřejmě došlo ke komplikacím ve výrobě nebo při finálním ladění softwaru.

vivo watch 2
Hodinky od OnePlus se budou patrně podobat sesterským Vivo Watch z letošního září

Jsme zvědaví, zda tento tajemný produkt spatříme ještě před letošními Vánoci, nebo si počkáme až do příštího roku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).