Domů » Bleskovky » OnePlus chystá smartphone s ohebným displejem. Jmenovat se má Concept One

OnePlus chystá smartphone s ohebným displejem. Jmenovat se má Concept One

Společnost OnePlus před nedávnem rozeslala pozvánky na lednový veletrh CES, kde se hodlá prezentovat konceptuálním smartphonem nazvaným jednoduše Concept One. Čím bude toto zařízení zvláštní, je zatím nejisté, podle informací deníku Korea Herald by se mělo jednat o telefon s ohebným displejem.

oneplus concept one

Bohužel zatím není jasné, zda bude Concept One podobný některému z dosud představených ohebných smartphonů nebo půjde vlastní cestou. OnePlus tvrdí, že s řadou konceptuálních smartphonů bude přinášet inovativní technologie a alternativní přístup k designu. Na CES bychom se také měli dozvědět, zda se bude jednat pouze o neprodejní koncepty, nebo je OnePlus v omezeném počtu přinese na pulty obchodů.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).