Domů » Bleskovky » OnePlus chce vstoupit do vod, ve kterých kraluje Apple

OnePlus chce vstoupit do vod, ve kterých kraluje Apple

Značka OnePlus je vnímána především jako výrobce smartphonů, ke kterým navíc prodává i drobné příslušenství – obaly, nabíječky nebo sluchátka. Nyní se ale zřejmě v OnePlus chystají vstoupit do dosud neprobádaných vod, kterým neochvějně kraluje Apple.

OnePlus chystá svůj první tablet

Úřad Evropské unie pro duševní vlastnictví (EUIPO) zaznamenal registraci nové ochranné známky OnePlus Pad, která naznačuje, že čínský výrobce chystá svůj vůbec první tablet. Bohužel žádný popis zatím nemáme k dispozici, takže na podrobnosti si budeme muset ještě nějakou chvíli počkat.

OnePlus Pad

Značka OnePlus je aktuálně ve fázi slučování s „mateřskou“ firmou Oppo, zejména v oblasti softwaru, avšak systém OxygenOS si má ponechat. Je tedy pravděpodobné, že budoucí tablet OnePlus poběží právě na této platformě. OnePlus není jedinou firmou z konglomerátu BBK Electronics, která se chystá vstoupit do tabletového odvětví; budoucí tablet již potvrdila i firma Realme, značka Vivo si rovněž podala ochrannou známku Vivo Pad.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. No jestli to bude stejný tablet killer, jako flagship killer, tak zde máme určitě nového krále 😂

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).