Domů » Bleskovky » OnePlus Bullets Wireless: 10 minut nabíjení = 5 hodin poslechu

OnePlus Bullets Wireless: 10 minut nabíjení = 5 hodin poslechu

Společnost OnePlus dnes představila nová sluchátka Bullets Wireless. Jak již název napovídá, jsou bezdrátová, i když to není tak úplně pravda – jedná se o špunty, které jsou propojeny kabelem. Na něm je ovladač s vestavěným mikrofonem, který komunikuje s Google Asistentem.

Sluchátka samotná jsou postavena na hliníkových skořápkách, mají nabídnout velmi kvalitní zvuk a vysokou odolnost vůči potu a dešti. Skořápky jsou vybaveny magnety, takže jejich spojení vytvoří na krku jakýsi přívěšek. Spojením sluchátek dojde k jejich deaktivaci, rozpojením ke spuštění a navázání na poslední aktivitu, například k přerušenému poslechu hudby, či k přijetí hovoru.

OnePlus Bullets Wireless - Free Your Music

OnePlus slibuje poslech až 5 hodin, k dobíjení vestavěné baterie slouží USB-C konektor s podporou rychlého nabíjení. Dobití sluchátek na dalších 5 hodin trvá pouze 10 minut. OnePlus Bullets Wireless půjdou do prodeje 5. června a budou stát 69 EUR (asi 1 800 korun).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

 1. No, vteřiny to jistě nebudou…;) „Dobití sluchátek na dalších 5 hodin trvá pouze 10 vteřin.“
  Jinak wireless, když to má půl metru kabelu…

  • Samozrejme, že sú to wireless. Väčšina wireless sluchadiel má spojený ľavá a pravý kanál, ale nás chce apple fanatik presviedčať, že wireless už sú len slúchadla a la Air Pods?

  • Koukni do slovníku, co značí slovo „wire“, je to z angličtiny. Pak jukni na „less“. A pak znovu tady na obrázek ????

  • A ty sa pekne pozri, ako vyzera bezdrotove nabijanie!

  • Wireless (česky bezdrátová komunikace) je pojem pro přenos dat mezi dvěma a více body, které nejsou spojeny pomocí vodiče. Ať už se jedná o přenos na pár metrů či na dlouhé vzdálenosti.

   Zdroj: [odkaz]

   Jak tak „koukám“ do toho slovníku, tak mi pořád příjdou jako bezdrátové. První bod sluchátka, druhý bod telefon. Vodič mezi nimi není žádný. Takže přenos signálu z telefonu je opravdu bezdrátový/wireless.

 2. Deset minut nabíjení, pět minut poslechu… to splňují i moje pseudočeské Lamaxy X-1… Když podržím středové tlačítko, také se vyvolá Google Assistant…

  Jinak, sehnat se dají kdekoliv za 999,- a s bleskovou reklamací navíc se jedná o skvělou investici

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).