Domů » Bleskovky » OnePlus 9E v parametrech: bez vlajkového čipsetu, zato s velkou baterií

OnePlus 9E v parametrech: bez vlajkového čipsetu, zato s velkou baterií

Společnost OnePlus chystá na příští měsíc premiéru svých nových vlajkových smartphonů. Oproti minulým letům se máme letos dočkat tří modelů – základního OnePlus 9, vrcholového OnePlus 9 Pro a odlehčeného OnePlus 9E. S prvními dvěma jsme vás seznámili v tomto článku, nyní se podíváme pod kapotu nejlevnější chystané novinky.

OnePlus 9E: poprvé bez vlajkového čipsetu?

Informace o výbavě OnePlus 9E přináší řecký web Techmaniacs, podle něhož nebude mít chystaný telefon se svými sourozenci příliš mnoho společného. Parametry bude spadat spíše do střední třídy, tudíž by mu více slušel přídomek Nord.

oneplus

OnePlus 9E má do výbavy dostat 6,5“ displej s Full HD+ rozlišením a obnovovací frekvencí 90 Hz. V útrobách telefonu bude tikat slabší čipset Qualcomm Snapdragon 690, který však naštěstí není ochuzen o podporu sítí 5G. OnePlus 9E má existovat minimálně v paměťové variantě 8 + 128 GB. Podle řeckého serveru máme dále očekávat hlavní 64Mpx fotoaparát a akumulátor s kapacitou 5 000 mAh.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. Ty punch hole přední kamery někdo vyretušoval?

  2. Už ho nechci,na 7 pro jsem se aktualizace nedostal,tak nechci další OnePlus.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).