Domů » Bleskovky » OnePlus 6T přijde o 3,5mm jack, výrobce představil nová USB-C sluchátka

OnePlus 6T přijde o 3,5mm jack, výrobce představil nová USB-C sluchátka

Když značka OnePlus představovala své poslední smartphony, nezapomněla se pochlubit, že oproti konkurenci nezapomíná na stálici v podobě sluchátkového jacku. Tímto krokem potěšila veškeré tradiční posluchače hudby a vysloužila si od nich potlesk, letos tomu však bude jinak.

Bezdrátově, s redukcí nebo s novými sluchátky

Šéf OnePlus potvrdil, že příští model nazvaný OnePlus 6T o 3,5mm jack přijde. Oficiální důvod však nepovažujeme za příliš přesvědčivý – jeho odstranění údajně umožňuje přidat do telefonu jiné technologie a zlepšit výdrž baterie (zřejmě zvětšením její kapacity). Podle interních průzkumů již 50 procent uživatelů smartphonů OnePlus používá bezdrátová sluchátka, a ti ostatní dostanou nové možnosti – redukci obsaženou přímo v balení, nebo nově představená sluchátka Type-C Bullets.

Tato sluchátka mají přinést krystalicky čistý zvuk, pohodlné nošení a perfektní řemeslné zpracování. Kabely byly například vystuženy aramidovými vlákny, která jim dodají větší odolnost vůči natahování. Do sluchátek je také implementovaný DAC od Ciruss Logic, díky kterému má mít výstup větší dynamický rozsah a nižší míru šumu. Další informace o Type-C Bullets se máme dozvědět v následujících měsících, pravděpodobně společně s představením smartphonu OnePlus 6T.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments