Domů » Bleskovky » OnePlus 6T přijde o 3,5mm jack, výrobce představil nová USB-C sluchátka

OnePlus 6T přijde o 3,5mm jack, výrobce představil nová USB-C sluchátka

Když značka OnePlus představovala své poslední smartphony, nezapomněla se pochlubit, že oproti konkurenci nezapomíná na stálici v podobě sluchátkového jacku. Tímto krokem potěšila veškeré tradiční posluchače hudby a vysloužila si od nich potlesk, letos tomu však bude jinak.

Bezdrátově, s redukcí nebo s novými sluchátky

Šéf OnePlus potvrdil, že příští model nazvaný OnePlus 6T o 3,5mm jack přijde. Oficiální důvod však nepovažujeme za příliš přesvědčivý – jeho odstranění údajně umožňuje přidat do telefonu jiné technologie a zlepšit výdrž baterie (zřejmě zvětšením její kapacity). Podle interních průzkumů již 50 procent uživatelů smartphonů OnePlus používá bezdrátová sluchátka, a ti ostatní dostanou nové možnosti – redukci obsaženou přímo v balení, nebo nově představená sluchátka Type-C Bullets.

Tato sluchátka mají přinést krystalicky čistý zvuk, pohodlné nošení a perfektní řemeslné zpracování. Kabely byly například vystuženy aramidovými vlákny, která jim dodají větší odolnost vůči natahování. Do sluchátek je také implementovaný DAC od Ciruss Logic, díky kterému má mít výstup větší dynamický rozsah a nižší míru šumu. Další informace o Type-C Bullets se máme dozvědět v následujících měsících, pravděpodobně společně s představením smartphonu OnePlus 6T.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

9 komentářů

  1. Tak to je skoda, doufal jsem ze bude skvelou nahradou meho OP3

  2. One PLus je naštěstí značka, která mě v podstatě vůbec nezajímá. A tímto mě nebude zajímat ještě víc.

  3. Asdf, doufejme, ze nezacnes psat pod kazdy clanek co te nezajima.

  4. Budou za to hejty? Nebo je v modě nadávat jenom Applu?

  5. Rozumný krok. DAC od Cyrus logic bude hrát parádně. ?

    • Na tom že nás další výrobce připravil o svobodu volby není nic dobrého. Stejně jako to když telefonu chybí slot na paměťovou kartu. Obojí člověk nemusí využít ale je dobře že ta možnost tu je.

  6. Zatim nejrychlejsi Android telefony, ktere jsem videl jsou One Plus 6 a Pixel 2. Jsem zvedav na 6T.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).