Domů » Bleskovky » OnePlus 6 půjde získat levněji. Jak ušetřit až 7 tisíc korun?

OnePlus 6 půjde získat levněji. Jak ušetřit až 7 tisíc korun?

V příštím týdnu bude oficiálně představen smartphone OnePlus 6, který se v duchu svých předchůdců pokusí nabídnout špičkové parametry za nižší cenu než konkurence. Byť prodejní cenu OnePlus 6 zatím neznáme, předpokládáme, že bude mírně vyšší než 499 EUR (asi 12 800 korun), za kterou se prodával jeho předchůdce. Už nyní však víme, že bude existovat možnost, jak na nákupu chystané novinky ušetřit.

OnePlus nabízí ve spolupráci s firmou Re-Treck trade-in program, skrze který za váš starý smartphone dostanete na OnePlus 6 slevu. Existují dvě možnosti – buď se svého starého smartphonu zbavíte předem a dostanete na OnePlus 6 slevový voucher; nebo nejprve OnePlus 6 koupíte a odkup svého původního provedete až poté. Maximální částka, kterou lze tímto způsobem získat, je 280 EUR (asi 7 tisíc korun), a odvíjí se od prodaného modelu a jeho opotřebení. Výkupní ceny si můžete zkontrolovat na těchto stránkách.

OnePlus 6: větší displej, ale menší výška než OnePlus 5T

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments