Domů » Bleskovky » OnePlus 6 půjde získat levněji. Jak ušetřit až 7 tisíc korun?

OnePlus 6 půjde získat levněji. Jak ušetřit až 7 tisíc korun?

V příštím týdnu bude oficiálně představen smartphone OnePlus 6, který se v duchu svých předchůdců pokusí nabídnout špičkové parametry za nižší cenu než konkurence. Byť prodejní cenu OnePlus 6 zatím neznáme, předpokládáme, že bude mírně vyšší než 499 EUR (asi 12 800 korun), za kterou se prodával jeho předchůdce. Už nyní však víme, že bude existovat možnost, jak na nákupu chystané novinky ušetřit.

OnePlus nabízí ve spolupráci s firmou Re-Treck trade-in program, skrze který za váš starý smartphone dostanete na OnePlus 6 slevu. Existují dvě možnosti – buď se svého starého smartphonu zbavíte předem a dostanete na OnePlus 6 slevový voucher; nebo nejprve OnePlus 6 koupíte a odkup svého původního provedete až poté. Maximální částka, kterou lze tímto způsobem získat, je 280 EUR (asi 7 tisíc korun), a odvíjí se od prodaného modelu a jeho opotřebení. Výkupní ceny si můžete zkontrolovat na těchto stránkách.

OnePlus 6: větší displej, ale menší výška než OnePlus 5T

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. Super, za S8 az 280€ ???? Tieto akcie s vykupom starych telefonov su riadna hlupost, a je jedno kto ich robi. Ruky prec by, by som povedal. Oplati sa len pru zbaveni sa nepredajneho telefonu ktory oni este zoberu…

  2. Přesně tak, podle konfigurátoru by za zánovní 5T 128GB bez vad slevili jen cca 5 500 Kč. Nebrat

  3. Za starší telefon (mi domě leží ladem htc one m7) dostaneš krásnou 0. Tedy celá akce je jen ojeb, aby mohli vydělat. Prakticky ve všech případech prodejem na vlastní triko vyděláš cca o 2000 více.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).