Domů » Bleskovky » OnePlus 5T a Samsung Galaxy S8 se oficiálně převlékají do červeného kabátku

OnePlus 5T a Samsung Galaxy S8 se oficiálně převlékají do červeného kabátku

Stane se červená barva ve světě smartphonů novým hitem? Včera nezávisle na sobě odhalily společnosti Samsung a OnePlus nové barevné edice svých vlajkových smartphonů Galaxy S8 a OnePlus 5T.

Nová vínová barva Samsungu Galaxy S8 je pojmenována jako Burgundy Red, a zatím se zdá, že se v ní bude prodávat pouze menší Galaxy S8. Ten je již dostupný v domovské Jižní Koreji, dostupnost na ostatních trzích bude oznámena později.

Smartphone OnePlus 5T je oproti Galaxy S8 zářivě červený, čínský výrobce tuto barvu nazývá Lava Red. Výbava červené varianty se nijak neliší od základního modelu, dostupný bude v paměťové konfiguraci 8 + 128 GB. Cena telefonu zůstává 559 USD (asi 12 tisíc korun bez DPH), dostupnost je bohužel zatím omezena pouze na Čínu.

OnePlus 5T in Lava Red color

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

8 komentářů

 1. A konečně [RED] aktivita nebo jen marketing?

  • Proč by měl „konečně“ někdo dělat nějakou RED aktivitu? To je nějaká podmínka, protože Apple? Proč na to přispívá Apple asi víme, že?

  • Tak ta barva něco symbolizuje. Je poněkud trapné se na tom přiživovat a nepřispět.

  • Sakra já nevěděl, že Apple má patent na červenou barvu. Bylo to třeba od takové Lumie 920 trapné, že se přiživovala na projektu [RED].
   Snad si nemůžeš myslet, že každý kdo použije červenou barvu na telefonu bude přispívat gayům na pohlavní nemoci. Já bych si to osobně za takové okolnosti nekoupil. Nebudu ti přispívat na léčení. Promiň.

  • Uni to už si opravdu děláš srandu! Existuje nějaká hranice, za kterou nejdeš?

  • Tedy pokud chápu, jen marketing dle reakcí zde. Škoda.

  • Ano, díky bohu. Radši ať si vezme moje peníze Samsung nebo Oneplus, než nějaká rádoby organizace na léčbu AIDS nebo co to zase je.
   Kdyby aspoň Apple přispíval z úcty k SJ na onkologické problémy, problémy se slinivkou atd., tak neřeknu půl slova. Tohle ale opravdu ne. Velice sobecké od Tima Cooka (jak víme, gaye).

 2. Ten OP 5T v červené vypadá fakt dobře.
  Jinak, kdyby někdo měl zájem, přes tento odkaz: [odkaz]
  můžete získat 20€ slevu na příslušenství. Kdo je navíc student, může získat dalších 10% slevu na vše ;-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).