Domů » Bleskovky » OnePlus 5T na první fotografii. Představen bude příští měsíc

OnePlus 5T na první fotografii. Představen bude příští měsíc

Smartphone OnePlus 5 je prakticky vyprodán a je téměř jisté, že ještě letos přijde jeho pokračovatel. Naznačuje to i následující upoutávka, kterou zaslal na Twitter sám zakladatel OnePlus Carl Pei.

Podle něj se jedná o skvělou fotografii, která musela být vytvořena výborným fotoaparátem; nepochybujeme však, že hovoří právě o spekulovaném nástupci OnePlus 5. Ten má podle bechmarku AnTuTu dostat duální fotoaparát se zcela novou konfigurací snímačů 20 + 20 Mpx.

AnTuTu dále prozrazuje čipset Qualcomm Snapdragon 835, 8 GB RAM, 128GB úložiště a systém Android ve verzi 8.0 Oreo. Jak bude OnePlus 5T (jak se má novinka jmenovat) vypadat, odhaluje následující fotografie, která koluje internetem.

Vzhled víceméně potvrzuje předchozí úniky, těšit se tak můžeme na úzké tělo a ztenčené rámečky nad a pod displejem, kvůli čemuž muselo dojít k odstěhování čtečky otisků prstů na záda telefonu. Vzhled čelní strany potvrzuje i dvojice renderů z čínského webového obchodu OppoMart.

Telefon dostane displej s rozlišením 1 080 × 2 160 pixelů, což znamená poměr stran 2:1 a tedy protáhlé tělo telefonu po vzoru konkurenčních vlajkových smartphonů. Šéf  OnePlus Pete Lau naznačuje, že by se mohlo jednat o AMOLED panel od Samsungu.

A kdy bude OnePlus 5T představen? Odpověď na tuto otázku nám dal nepřímo @evleaks, podle jehož zdrojů k premiéře dojde po 20. listopadu, tedy těsně před Vánoci.

Podle následujícího obrázku, který koluje internetem, ale možná dojde k premiéře ještě o 4 dny dříve.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

  1. Bohužiaľ CEO OnePlus je korunovaný klamár.
    Potvrdil Android 7 pre OnePlus X – klamstvo.
    Minuly rok povedal že žiadny 3T nebude – bol. Tento rok to isté ohľadom 5T.
    Klamár…

  2. ……takový LG G6 je mu podobný nebo vlastně ONEPlusX je mu podobný, …..tak sakra,…. jak je to vlastně je !

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).