Domů » Bleskovky » OnePlus 5T kompletně vyprodán, začíná čekání na nový model

OnePlus 5T kompletně vyprodán, začíná čekání na nový model

Značka OnePlus od začátku vyráběla takový počet smartphonů, aby je stihla všechny prodat a nezůstávaly jí žádné skladové zásoby. Po zrušení pozvánkového systému si firma před příchodem nového modelu pečlivě hlídá výrobu a skladové zásoby, aby mohla hladce provést generační obměnu bez jakéhokoliv souběhu. Tuto strategii uplatňuje i nyní.

OnePlus 6 bude oficiálně představen 5. května. Pokud jste měli zálusk na aktuální model OnePlus 5T, musíme vás zklamat – v oficiálním eshopu jsou všechny jeho varianty vyprodané. OnePlus se chlubí, že tento model byl dosud nejprodávanějším smartphonem značky a meziročně zdvojnásobil její příjmy na 1,4 miliard dolarů (asi 28,7 miliard korun). Máte-li o OnePlus 5T zájem, nezbývá, než se porozhlédnout u prodejců třetích stran, nebo vydržet právě na OnePlus 6.

OnePlus 6 bude výkonná bestie

Ten má podle nejnovější upoutávky výrobce přinést zcela nový form-factor; na obrázku je chystaná novinka uschována pod modelem 5T, těšit se můžeme na nový design anténních proužků a prohození šuplíčku na SIM a přepínače profilů. OnePlus 6 také bude zřejmě vyšší a širší než jeho předchůdce. Z oficiálních zdrojů víme, že telefon dostane displej s výřezem a silný hardware tvořený čipsetem Qualcomm Snapdragon 845, 8 GB RAM a 256GB úložištěm.

Potvrzeno: OnePlus 6 nabídne Snapdragon 845, 8 GB RAM a 256GB paměť

Jak bude OnePlus 6 vypadat zepředu i zezadu, odhaluje výrobce mobilního příslušenství Olixar, který na svůj web vystavil několik ochranných krytů a skel.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).