OnePlus 5T kompletně vyprodán, začíná čekání na nový model

Značka OnePlus od začátku vyráběla takový počet smartphonů, aby je stihla všechny prodat a nezůstávaly jí žádné skladové zásoby. Po zrušení pozvánkového systému si firma před příchodem nového modelu pečlivě hlídá výrobu a skladové zásoby, aby mohla hladce provést generační obměnu bez jakéhokoliv souběhu. Tuto strategii uplatňuje i nyní.

OnePlus 6 bude oficiálně představen 5. května. Pokud jste měli zálusk na aktuální model OnePlus 5T, musíme vás zklamat – v oficiálním eshopu jsou všechny jeho varianty vyprodané. OnePlus se chlubí, že tento model byl dosud nejprodávanějším smartphonem značky a meziročně zdvojnásobil její příjmy na 1,4 miliard dolarů (asi 28,7 miliard korun). Máte-li o OnePlus 5T zájem, nezbývá, než se porozhlédnout u prodejců třetích stran, nebo vydržet právě na OnePlus 6.

OnePlus 6 bude výkonná bestie

Ten má podle nejnovější upoutávky výrobce přinést zcela nový form-factor; na obrázku je chystaná novinka uschována pod modelem 5T, těšit se můžeme na nový design anténních proužků a prohození šuplíčku na SIM a přepínače profilů. OnePlus 6 také bude zřejmě vyšší a širší než jeho předchůdce. Z oficiálních zdrojů víme, že telefon dostane displej s výřezem a silný hardware tvořený čipsetem Qualcomm Snapdragon 845, 8 GB RAM a 256GB úložištěm.

Potvrzeno: OnePlus 6 nabídne Snapdragon 845, 8 GB RAM a 256GB paměť

Jak bude OnePlus 6 vypadat zepředu i zezadu, odhaluje výrobce mobilního příslušenství Olixar, který na svůj web vystavil několik ochranných krytů a skel.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel