Domů » Bleskovky » Potvrzeno: OnePlus 6 nabídne Snapdragon 845, 8 GB RAM a 256GB paměť

Potvrzeno: OnePlus 6 nabídne Snapdragon 845, 8 GB RAM a 256GB paměť

Téměř všichni velcí výrobci mobilních telefonů své karty pro první polovinu letošního roku okryli, byť pár značek nám ke složení kompletního puzzle ještě chybí, např. LG, HTC či OnePlus. Poslední jmenovaná firma v minulých dnech začala kolem svého chystaného smartphonu vytvářet patřičný humbuk, aby si zájemci o nový mobil jednoduše nekoupili konkurenci. Takto například vypadá první oficiální upoutávka.

V ní OnePlus láka na rychlost, kterou zajistí čipset Qualcomm Snapdragon 845, podpořený až 8 GB operační paměti. Výrobce tyto parametry potvrdil na svém blogu a přidal informaci o kapacitě úložiště, které bude dosahovat kapacity až 256 GB. Internetem také koluje druhá upoutávka, která láká na speciální edici s tématikou Avengers.

Toto video se objevilo (a následně bylo staženo) na indické mutaci facebookových stránek OnePlus, patrně se jedná o výsledek spolupráce s Marvel Studios ku příležitosti premiéry nového filmu Avengers: Infinity War. Podobnou specialitu si loni značka OnePlus připravila i pro fanoušky Star Wars, bohužel pouze v Indii. Noví Avengers mají premiéru 27. dubna, takže je možné, že odhalení OnePlus 6 proběhne v blízkosti tohoto termínu. Nasvědčuje tomu i nedostupnost některých variant modelu 5T na oficiálních stránkách výrobce naznačující vyprodání skladů.

Mezigenerační zdražení

Spekuluje se také o ceně OnePlus 6, která má údajně mezigeneračně vzrůst o zhruba 50 dolarů (asi tisíc korun bez DPH). Podle čínských zdrojů mají dorazit celkem tři paměťové varianty, přičemž za model s 64GB pamětí si má výrobce říci o 3 299 CNY (asi 10 800 korun bez DPH), za 128GB variantu 3 799 CNY (asi 12 500 korun bez DPH) a OnePlus 6 s 256GB pamětí má stát asi 4 399 CNY (asi 14 400 korun bez DPH).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

48 komentářů

 1. Pokud nebude mit AMOLED, HAAC mikrofony a xenonovy blesk, tak to nikdo nekoupi. To uz prece vsichni vime… :-D

  • Ty se musíš hodně v té škole nudit, co?

  • 5 minut, tak to ma byt. Hodny xzeit. Tady mas pamlsek.

  • Petr2 (neregistrovaný): I kdyby to byla minuta, tak to nic nemění. Sám reaguješ a někdy i sám na sebe :D

  • Petr2: By měl Pavlov radost, jak tu ukázkově procvičuješ reflexy :DD
   Posledně se mi tady ti šašci ještě s htcjirkou snažili namluvit, že HAAC nahrávají líp, jak profi kamery. A xzeit to korunoval tím, že mam jít radši do pekárny :D Můj život je asi zbytečný.

  • Menty: Trochu si to pleteš, ale co jiného taky od tebe čekat. Zkus si projít znovu a popořadě, co jsme přesně psali my s HTCJirkou a co psal někdo jiný. A s tou pekárnou to stále platí.

  • xzeit: Děkuji, ale myslím, na rozdíl od tebe sám dobře vím, co mám dělat a co ne. Ale jak psal Petr, pamlsek jsi dostal, tak nám můžeš HAAC a Xenon blesk vysvětlit i jinde. :D Můžem se bavit třeba o dinosaurech příště, ti už taky vymřeli, ale je to bohaté téma.

  • Menty: Petr2 (neregistrovaný) je typický příklad trolla, ovšem v jeho podání hodně slabé trollení – pořád dokola to samé (xenon, amoled, haac). Dál už neví co, zasekl se v kruhu.

   Ten co se zajímá o focení/nahrávání videí mobilem přínos xenonového blesku a lepších mikrofonů zná, je tam jednoznačný prostor pro zlepšení – takže kdokoliv tady napíše cokoliv proti, o tom buď moc neví a nebo jen trollí….

  • xzeit: A nebudem se teda radši bavit o těch dinosaurech? To není tak ohrané téma jako HAAC a Xenon. Ti už taky vymřeli (stejně jako HAAC a Xenon v mobilech), tak proč neudělat tentokrát trochu změnu :)

  • Menty: srovnáváš něco, co srovnávat nelze. Tady byla lepší technologie nahrazena horší (xenonový blesk). HAAC mikrofony měla patentované Nokia – ta se bohužel ale dostala do problémů. Ano, Nokia věděla co to je FOTOMOBIL a řešila i takové detaily jako blesk a mikrofony. [odkaz]

   Jinak chápu, že ti došly argumenty…ale když se o tyhle věci nezajímáš, tak aspoň nepiš kraviny…

  • Aby nedošlo k omylu.
   Tady byla lepší technologie (xenonový blesk) nahrazena horší (LED).

  • Menty
   A devítka ho mít bude – uvidíš.
   Možná apríl, ale od mého dobrého kontaktu – ano bude.
   Tak si na podzim povíme o dinosaurech.
   Pamatuji lepší kondici, ale staré časy – koho to dnes v této uspěchané době zajímá.

  • xzeit: Ale ano, dinosauři byli taky v něčem lepší, pak se dostali do problémů, tak vyhynuli. O nich jsem se chtěl bavit, protože z tebe a HAAC tu má každý akorát srandu. Svět je plný hezkých ideálů a jen trh určí, které někam povedou a které ne. A tys opět spustil svůj demagogický kafemlýnek plný snů, polopravd a vlastních nesmyslů. Takže ještě jednou pro tebe technologické okénko, když už to roky nechápeš (a takový člověk jako ty mi prosím píše, že něčemu nerozumím :D).
   Xenonový blesk – je nutná mechanická závěrka (což předpokládám, že nevíš, co je, tak pogoogli). Takovou aparaturu ale nikdo do mobilu dávat nechce, protože trendy jsou jinde. Nikdo nechce mít 2 cm tlustý mobil. Trh určil, jak to bude, tak nevím, co na tom stále nechápeš. Stejně tak HAAC, tam je ten důvod ještě prostší. Prostě to lidi nepotřebují. Že je tu pár lidí, jejichž počet by se dal označit statistickou chybou, co to požadují, to výrobce nezajímá. Hlavně tu nezapomeň tvrdit, jak si posloucháš nahrávky z Lumie studiovými sluchátky. :D

   Srovnáváš dvě technologie, které se srovnávat nedají. Xenon blesk je technologie, která je pro mobily zcela nevhodná, právě proto, co píšu výše.

  • Na to, že je troll, ktorý sa opakuje, reaguješ na neho stále s až neuveriteľnou spoľahlivosťou :-)))

  • Menty: Trochu tě vyvedu z omylu. Tady v diskuzi nejde o to, co určuje trh apod. Tady se může každý svobodně vyjádřit. Většina lidí ani neví, co přesně chtějí, to jim servíruje hlavně výrobce. Demagog jsi tady hlavně ty. Není potřeba, aby byl mobil 20mm tlustý. Nokia Lumia 928 má pouze 10mm. iPhone X má 7,7mm + 1 mm výstupek modulu fotoaparátu. Tloušťka přístroje není problém, technologicky a konstrukčně vyrobit mobilní telefon s xenonem a slušným fotoaparátem do tloušťky 8 až 9 mm není nemožné – to co píšeš je absolutní nesmysl. Právě také proto by ses k tomuto neměl dále vyjadřovat. Zajímavé je taky, že takový Samsung je schopen do S9 implementovat mechanickou clonu – a nemá problém s tloušťkou.

   HAAC mikrofony jsou spíš o tom, co výrobce je schopný nabídnout. Jestli má být něco prezentováno jako SUPER-FOTOMOBIL – který kromě focení natáčí také videa, lepší mikrofony jsou pak třešnička na dortu a k videu docela podstatná záležitost. Takový iPhone tuším, že nahrává pouze mono – není tam taky prostor pro zlepšení?

   Xenonový blesk – nevhodný pro mobily??? :-)
   Právě naopak, xenonový blesk je něco, co posouvá mobilní focení na jiný level.

  • Koukam, ze kasparek zase rozjel sve divadylko :-D

  • Róbert (neregistrovaný): Já reaguji vždy, je mi jedno, kdo to je, nebo co to je.

   Zvláštní je spíš to, že se tady v poslední době objevují nové a nové nicky. To je hodně zvláštní… :-)

  • xzeit: Z omylu jsi mě nevyvedl, jde o to, co určuje trh. Samozřejmě se můžeš svobodně vyjádřit, já se ti zase svobodně můžu smát, jak jsi hloupý. Pokud se chceš svobodně vyjadřovat k nesmyslům, i když to není podstata článku (o HAAC a xenonu jsem tu neviděl článek už dlouho), tak mi věř, že nám všem uděláš lepší službu, když si otevřeš doma okno a budeš si z něj svobodně tyhle věci křičet.

   Pak mi tu uvádíš svoje teoretické domněnky, ale pojďme na fakta. Takže tvoje teorie je o tom, že takový mobil je možné vyrobit, fakta jsou taková, že takový mobil není. To si trochu odporuje. A já věřím faktům a ne tomu, co ty si myslíš. Srovnání s variabilní clonou je vedle, je to uplně jiná součástka totiž. U clony totiž může posloužit velice tenký materiál, tenčí než list papíru (podívej se na obrázky, jak ta clona vůbec vypadá).

   „Xenonový blesk – nevhodný pro mobily??? :-)
   Právě naopak, xenonový blesk je něco, co posouvá mobilní focení na jiný level.“

   Řeknu ti takový tajemství. I přesto, že xenonový blesk posouvá focení na jiný level je pro mobily nevhodný. Ostatně ono se to nevylučuje ani v tom, cos ty napsal. Posouvá focení na jiný level? Určitě ano. Pro mobily nevhodný? Určitě ano. Proč? Protože jsem to zmínil už výše. To, že to jde neznamená, že je to cesta. A to, co bude cesta ukazuje právě trh.

   Suma sumárům k tomu cos napsal – hodně textu, málo faktů, ještě méně znalostí.

  • Menty: ty jsi jaksi zapomněl, že o HAAC, xenonu tady napsal prvně někdo úplně jiný. Ty ses zase jenom primichal. Ostatně, sám jsi takový pejsek, akorát tebe nemusí nikdo volat a sám pribehnes.

   fakt je právě takový, že fotomobil s xenonem tady byl a nejtenčí měl 10mm (beru v potaz Lumii 928) To mají některé mobily v místě fotoaparátu i dnes. Za další, čím je podle tebe určena ta maximální tloušťka mobilu? ???????? je úplně jedno, jestli má ten mobil v místě fotoaparátu vystupek (třeba iPhone X) tohle se fakt tak moc neřeší. To by mohlo být jedno z řešení…chápu ale, že tohle je na tebe moc. Představivost, designérské cítění… Něco takového? Zkušenosti s konstrukcí? U tebe dost pochybuji. Není třeba dále rozebírat mechanickou závěrku. 10mm v místě fotoaparátu udělat jde. Lumia 928 toho důkazem. (teda šlo, předpokládám že dneska bychom se dostali o milimetr níž). Ano, tohle jsou fakta. 10mm je realita.

  • xzeit: Ano, na mě se volat nemusí. Na tebe ano. Stejně jako na pejsky. Tak kdo je tu pejsek. Však jsi dostal ještě od Petra pamlsek, takže je jasné, že přiběhneš i příště. :D I.P.Pavlov by jásal.

   Na mě to moc je, ale z tebe už je toho moc :D Co tu plácáš nějakých 10mm? :D Si nepamatuješ ani to, cos napsal před cca hodinou a něco? Osvěžím ti paměť: „….mobilní telefon s xenonem a slušným fotoaparátem do tloušťky 8 až 9 mm není nemožné…“. Bavím se proto o 8mm, když je to tedy možné. A takový mobil není. Nezajímá mě 10, ale těch 8, co jsi tu samozřejmě plácnul a jako vždy čekal, že si té blbosti nikdo nevšime :D Tím pádem jsou ty žvásty o tom (kde ses pokusil mě urazit, což se nepovedlo) uplně k ničemu a ani se k nim vyjadřovat nebudu. Nezajímá mě Lumia 928, ani 10mm. Psal jsi, že je to možné i v 8mm – takový mobil ale na světě není. To jsou ta fakta.

   Tudíž výmysly a lež. Ale polepšil ses – textu méně, ale znalosti jsou očividně přímo úměrné u tebe – takže těch je taky méně. :)

  • Menty: právě že ty se motas do záležitosti, do kterých ti nic není. A přirovnani k pejskovi je zcestné. Já reaguji sám od sebe, protože chci a hlavně když se to týká údajně mě. Nejsem ten typ co sklopi hlavu. Ani nikam nebeham. Ani bych se nedivil, kdybys Petr2 byl ty.

   Takže ještě jednou, protože vidím, že jsi nechapavy a technické myšlení ti moc neříká. Je mnoho způsobů, jak navrhnout konstrukci mobilu. Takže pokud mi nevychází fotoaparát do těla, viz. Apple a jeho vystupek, Huawei P20… A jiní. Tělo iPhonu X je tlusté 7,7mm a vystupek fotoaparátu 1mm. Nikomu to nevadí… Takhle může vypadat třeba konstrukce mobilu s xenonovym bleskem, kde bude potřeba mechanické závěrky. Beru v potaz 10mm v místě modulu fotoaparátu a třeba 8mm ve zbytku těla.. Tady se bavíme o reálné možnosti, vycházející z reálné konstrukce Lumie 928. A proto ji zmiňuji a že tebe nezajímá, tak co já s tím? ????????
   Ono podle těch tvých řeči moc technický nadaný nebudeš. Nějaka představivost, designérské myšlení. Ne, nic ti to neříká, jinak by jsi nemohl napsal něco o 2cm tloušťky, což je absolutně mimo a ještě k tomu ty cm. Bavme se raději v mm. Ještě malá poznámka k tloušťce. Řešit jestli se s tloušťkou v místě fotoaparátu vlezeme do 9 nebo (existujících 10mm v případě Lumie 928),nebo řešit tloušťku zbytku těla 7 nebo 8,1 mm… Je to úplně bezpredmetne. Ještě jsi mi neodpověděl, kolik je ta tloušťka mobilu, když už je to moc? ????????

  • Jen magor napíše tolik řádků do naprosto anonymní diskuze …. Tady si může každý plácat co chce :D

   cibule
   sůl
   3 lžíce hladká mouka
   3 lžíce rostlinný olej
   50 g slanina
   900 g hovězí svíčková odblaněná
   3 dl smetana hustá
   bobkový list
   4 ks nové koření
   citronová šťáva
   3 dl vývar
   4 ks pepř celý zrnka
   300 g kořenová zelenina
   brusinkový kompot nebo rybízový džem
   cukr
   Podobné recepty

   Svíčková z kuřete

   Svíčková omáčka

   Svíčková na smetaně podle Richarda…

   Postup přípravy receptuVložit do kuchařky
   1
   Svíčkovou osolíme, protkneme 2/3 slaniny nakrájené na klínky a na tuku zprudka po všech stranách opečeme. Maso za chvíli vyjmeme, přidáme zbytek na kostičky nakrájené slaniny, očištěnou na plátky nakrájenou zeleninu, cibuli a osmahneme do světlehněda.
   RADA: Jak zajistit, aby omáčka zůstala teplá

   2
   Pak znovu vložíme maso, přidáme koření, mírně podlijeme a dusíme v troubě. Maso poléváme šťávou a podle potřeby podléváme vývarem. Měkké maso vyjmeme, šťávu vydusíme na tuk, zaprášíme moukou, osmahneme a postupně ředíme zbytkem vývaru a smetanou.
   RADA: Základní chyby, které děláme při přípravě masa

   3
   Omáčku dochutíme cukrem, citronovou šťávou nebo octem a dobře povaříme. Potom omáčku prolisujeme přes cedník. Nalijeme ji na maso a ještě na plotně prohřejeme. Maso nakrájíme na plátky. Podáváme s knedlíky a brusinkami nebo rybízovým džemem.

  • xzeit: Co na tom nechápeš? :D Já po tobě chci konkrétní příklad zařízení, které takovou konstrukci má. Ty jsi fakt děcko. Hlavně mě baví, že já něco napíšu, a ty to v dalším postu obrátíš proti mně. :D Gaussova křivka je prostě neúprosná no, co s tebou.

   Naposledy tedy: Popíšu situaci, která na trhu panuje, třeba to lépe pochopíš (asi ne co :D). Lidi si nechtějí kupovat cihly. Naprosto očividně. Trend ztenčování zařízení je pryč, nicméne kolem těch osmi mm se tloušťka těch nejprodávanějších zařízení drží. Byly tu pokusy (od HTC – je v červených číslech) přinést i alternativní cihloidní konstrukci, nicméně nepochodili (nejen kvuli kontrukci, ale ono to jde ruku v ruce) – pokud nevíš, co to jsou červená čísla, tak mrkni na Google. Taková je situace.

   Ty tu plácáš něco o Lumii 928 (přitom článek je o OnePlus6), o HAAC mikrofonech (ty očividně OnePlus taky nemá) – tudíž se dá chápat, že máš určité problémy s chápáním psaného textu. Nicméně. Sám jsi tu uvedl, že prý dle tebe je tenká kontrukce s takovým fotoaparátem (který má komplikovanou optiku) možná pod 10mm. Žádný konkrétní stroj si tu ale neuvedl. Tak znova, po sto padesáté první – mě nezajímá Lumia 928, mě zajímá konkrétní zařízení, co splňuje dnešní standarty, co se rozměrů týče a má xenonový blesk. Vím, že se odpovědi vyhýbáš, protože takové zařízení není, ale musim si to tvoje zoufalství ještě trochu užít :D Takže? Já jsem nevzdělaný, super, díky za názor. Tak mi ukaž děcko, že jsi vzdělané a odpověz mi tedy na otázku.

   Odpovím za tebe – takové zařízení není – všechno jsou to cihly. Tak a můžeš spát, až zas zítra tu ze sebe můžeš dělat blbečeka :)

  • Menty:Ale tady ve vlákně už není řeč o přístroji v článku. Zase tady neregistrovaný borec načal téma HAAC mikrofonu, xenonového blesku tak diskutujeme. Ty ses primichal. Nejspíš jsi v té křivce hodně nalevo. Není třeba řešit konkrétní zařízení. Nejtenčí zařízení s xenonem byla Lumia 928. Měla 10mm. Psal jsi něco o 20mm….
   Na základě tohoto přístroje, který existuje předpokládám maximální tloušťku 10mm. To ti přijde moc? ???? kde máš těch 20mm..teda 2cm ????????. To neměla ani Nokia 808 s batůžkem.
   Když se podíváš na konstituci lumie 928, šla by vyřešit i jinak. V dnešní době by se podobal Iphonu X a nebo Huawei P20 pro s vystupkama kamery. Nejspíš by měla skleněná záda, která by byla rovná a tloušťka mimo modul fotoaparátu by byla menší asi o jeden až dva milimetry. Nebo by to udělali jinak. V každém případě se můžeme klidně bavit o tvaru těla s tloušťkou v místě a kolem fotoaparátu okolo 10mm (ještě jednou, ta vychází z reálného modelu Lumie 928).
   Ano, tloušťka okolo 8mm souhlasí, ale ne v místě fotoaparátu. A rozhodně to není žádný standard. Žádna standardizovaná tloušťka mobilu není. Pohybuje se v nějakem rozmezí a dokonce zrovna v místě fotoaparátu bývá u mnohých i více. Nejde o to, že tady ten přístroj není. Já nikde nepsal, že je. Já tvrdím, že může být a toto tvrzení je založené na reálném základu Lumie 928 kde je to těch 10 a jsem si jistý, že se to dá udělat i pod 10 a to v nejtlustsim místě. Že jsi omezený chápat nějaké konstrukční základy, že máš omezenou představivost a že 10mm je u tebe 2cm…za to opravdu nemůžu.

  • xzeit: „Potvrzeno: OnePlus 6 nabídne Snapdragon 845, 8 GB RAM a 256GB paměť“.

   Sis to přečet asi jako „Potvrzeno: OnePlus 6 nabídne Xenonový blesk a HAAC mikrofony“.

   Nebo snad že Lumia 928?

   Neřeší se, jestli to jde. Jde o to, že to tak nikdo z výrobců nedělá, co na tom nechápeš. Trh se vyvíjí tak, že to lidi nepotřebují. A protože to nikdo z výrobců nedělá, tak to ani nemůžeme vědět, zda to vůbec jde. Tak tu přestaň fantasmagorovat, nějaké milimetry, co kdyby náhodou. Takový přístroj prostě neexistuje a tečka. Nepoužitelný cihly, který se prostě z určitýho důvodu už nedělají. 1+1 jsou 2. Jednoduché, nevím, jak to vysvětlit lépe :D

  • Menty: Mrkni se na první příspěvek a pročti si vlákno. I když ani tak není jistota, že ti to docvakne.

   Nepoužitelné cihly – ale tvůj přítel [odkaz]

   jednu z nich přeci používal, nebo jsi už zapomněl? :D

  • Redakcia, co tak zaviest povinnu registraciu alebo ucinny ban na dementov typu Petr2, ktori pod kazdy clanok trolluju rovnake nezmysly?

  • A co zavést BAN pro cizince ?

  • SLOVovca (neregistrovaný)
   A co by na to potom řekli elektrotechnici?

  • lololol: s tím souhlasím. Někteří tady jsou třeba i 5x pod různým nickem (bez registrace). Vyloženě trollove.

  • Taky souhlasím. A součástí registrace i IQ test a byl by tu klid :) To by pak xzeit ještě žebral, ať se tu dá psát bez registrace, až by mu blokli účet :DD

  • Menty: po zavedení IQ testu bys měl smůlu no. Už by sis tady ani neškrtnul.

  • Menty by vypadnul z kola jako první, IQ testem by neprošel. Jdi radši dělat fota se svým teplým kamarádem „Křížem krážem“. Ikdyž ten má/měl aspoň pořádný telefon Lumii 920.

   [odkaz]

  • Panebože Menty, co je to za fotky?? Už tě asi chápu…. ????????????

  • htcjirka: No, až na to, že to nejsem já, ale dobrý :D Sto padesát je tady jenom tobě :DDD

  • xzeit: Jak jsem psal výše. :D IQ máš tak 30 zřejmě. Já něco napíšu –> ty to zkopíruješ a napíšeš to opačně. Jak řikám – Gaussova křivka je neúprosná :D

  • Menty: Podle těch fotek a tvého vajadrovani to vypadá, že tě zrovna pustili z pakarny. Tak si to na svobodě chvíli užij, brzy půjdeš zase zpátky.

 2. Petr2 (neregistrovaný): Ty jsi ale vždy tou hlavní postavou :-)

 3. Pořád dokola s těmi HAAC mikrofony. Já myslím, že se to posouvá i s nahráváním zvuku k lepšímu. LG, Samsung a i další výrobci začínají osazovat své vlajkově lodě AOP (acoustic overload point) mikrofony, což je v podstatě něco jako HAAC… Problém u těchto mikrofonů vidím v tom, že s nimi často blbě spolupracuje aplikace fotoaparátu a výsledný zvuk je stejně nekvalitní. No a nové Nokie zase spoléhají na OZO audio a to si myslím, že je dost dobrá alternativa k Rich recording s HAAC z Lumií.

  • Máš nějaké informace ohledně těch mikrofonu? Docela by mě to zajímalo. Samo Galaxy S7 teda docela hrůza. Tam mikrofony při větší hlasitosti nestíhají…. Ano, OZO, nebo něco jiného by mohlo být OK,nevím. Hlavně Nokia své HAAC mikrofony přímo prezentovala… A musím říct že Lumia 1020, Nokia 808…no nekecali. Vyzkoušeno i v absolutní blízkosti repro bedny. ????

  • “ LG, Samsung a i další výrobci začínají osazovat své vlajkově lodě AOP (acoustic overload point) mikrofony, což je v podstatě něco jako HAAC… “

   Jo? A které modely, že to stále zní jak chrastíta i to z posledních vlajkových lodí? Takže ne, od HAAC se to u ostatních výrobců neposunulo vůbec nikam. Ani náznak přiblížení.

  • No musím tě zklamat Jirko. Nezní to vůbec jako chrastítko, ale jako naprostý hnus ????
   Aspoň teda Samsung Galaxy S7. A to se nebavim o úplně nějaké vyloženě hlasité reprodukci. Je to hrozná slabota, kdyby šly koupit do S7 mikrofony ze tvé lumie, tak beru aspoň jeden, jo? ????

  • S8 jakbysmet, má ji kolega v práci.
   Jóó, to by bylo fajn, kdyby to šlo vyměnit za jiné u ostatních modelů.

  • Tak třeba LG V30 a ani ta S8 není tak hrozná, jak tu tvrdíš… měl jsem ji na koncertě a známý chodí na různé festivaly a nikdy nedošlo k žádnému chrčivému zvuku.

  • Ale zkus si to porovnat s HAAC, to je uplně level jinam a tím pádem oproti Lumiím, je to chrčení.. A zkus S8 i LG V30 dát opravdu blízko beden, to nedávají.

  • Souhlas s htcjirka. mynule som nahraval konzert Pandz Romale, a diz sme pak hodili bedny do okna to bil zvuk po celom sidlisti. Gadzum se to ale nelybylo, nevy co je kvalitna muzyka o stvrtej rano

  • Na Pandz Romale jsem take byl a bylo to fakt bozi. Kdyby si slysel zaznam z lumie tak ti padne brada

  • htcjirka: A ani to není třeba. Nejhorší je to v clubu, zkoušel jsem i v hale a také venku. Jakmile je reprodukce trochu hlasitější, a hlavně hodně basů, tak je to těžká nestíhačka. LG V30 bych dával nějakou šanci. Samsungy ale minimálně do S včetně hrůza. Nahrávání hlasitého zvuku je jedna slabá stránka. Další je kvalita nahraného zvuku.

   Co za člověka předvádí v diskuzích to co Fero (neregistrovaný)Petr2, THCD… Mental a další? Píšou tady o pejskách, a přitom sami předskakují….někteří bez argumentů a někteří bez jakýhkoliv designerských schopností, představivosti, cítění…a z 10mm udělají 2cm jak nic…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).