Domů » Bleskovky » OnePlus 5T a HTC U11 Life na nových detailních renderech. Oba dorazí příští měsíc

OnePlus 5T a HTC U11 Life na nových detailních renderech. Oba dorazí příští měsíc

Letošní rok přinesl spoustu zajímavých smartphonů, ještě však neřekl poslední slovo. Příští měsíc očekáváme novinky značek Honor, Nokia, HTC a OnePlus. Připravované telefony OnePlus 5T a HTC U11 Life si můžeme s předstihem prohlédnout na čerstvých detailních renderech.

OnePlus 5T

O OnePlus 5T už víme takřka vše, bude se jednat o novou vlajkovou loď, která si ponechá vnitřnosti současného modelu OnePlus 5, avšak dostane větší displej (patrně AMOLED od Samsungu) s menšími rámečky a také nový duální fotoaparát.

Očekávat tak můžeme čipset Qualcomm Snapdragon 835, až 8 GB RAM, 128GB úložiště a jako operační systém Android 8.0 Oreo. Telefon by měl být podle posledních spekulací představen 16. listopadu.

HTC U11 Life

Ještě dříve bychom se měli dočkat smartphonů HTC U11 Plus a U11 Life. Druhý jmenovaný bude zařízení střední třídy, který si z vyšších pater přinese funkci Edge Sense pro ovládání telefonu tisknutím jeho stran. Po designové stránce telefon nijak nenadchne, bude mít široké rámečky nad a pod displejem, postrádat bude i duální fotoaparát.

Nově uniklý render zobrazuje telefon v barvě Brilliant black, a zároveň potvrzuje i zařazení HTC U11 Life do programu Android One, to znamená, že se dočkáme Androidu 8.0 Oreo v téměř čisté podobě se zajištěným rychlým přísunem aktualizací.

HTC U11 Life má dostat 5,2″ Full HD displej, čipset Qualcomm Snapdragon 630, 3/4 GB RAM, 32/64 GB vnitřního úložiště, 16Mpx fotoaparát vpředu i vzadu a akumulátor s kapacitou 2 600 mAh. Chybět nemá ani voděodolnost s certifikací IP67. HTC U11 Life má na evropském trhu stát 369 EUR (asi 9 500 korun).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Tak OnePlus 5 nebo OnePlus 5T ?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).