Domů » Články » Ohlášena hra Broken Sword: The shadow of the Templars (PPC)

Ohlášena hra Broken Sword: The shadow of the Templars (PPC)

brokenSwordMezi milovníky adventur se asi nenajde nikdo kdo by neznal sérii Broken Sword.Tato hra na PC a PlayStation je už klasika a mnozí ji považují za jednu z nejlepších adventur vůbec. Tuhle skvělou hru si teď díky firmě Astraware může vychutnat každý uživatel PPC.

Broken Sword: The Shadow of the Templars je příběh George Stobbarta, amerického turisty, užívajícího si dovolenou v Evropě. Na své dovolené se George zaplete do velkého spiknutí při kterém je ukraden templářský rukopis ze 14. století a zavražděn  jeho majitel. S fotografem Nico Collardem se George vydává na dobrodružství, během kterého odhalují smrtící tajemství, které navždy změní jejich životy.

Pokud se rozhodnete rozluštit starodávné tajemství, budete potřebovat PPC s Windows Mobile 2003 nebo novější. Paměťová karta je nutnost, protože hra potřebuje úctyhodných 115MB. Broken Sword vyjde 2. srpna 2006, chystá se podpora Square, QVGA i VGA rozlišení. Předobjednávku hry se slevou 10$ naleznete na oficiálních stránkách výrobce.

1 2

Zdroj: PocketGamer.org

Jiří Hálek

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).