Ohebné véčko od Huawei dorazí ještě letos. Známe datum odhalení

Huawei Flip 1

Společnost Huawei nás chce ještě před letošními Vánoci překvapit novým smartphonem s ohebným displejem. Na rozdíl od předchozích pokusů se má tentokrát jednat o telefon véčkové konstrukce, což ocení zejména něžné pohlaví, neboť v zavřeném stavu se má chystaná novinka vejít do každé kapsy. Z toho také vyplývá její název.

Huawei P50 Pocket 2

Huawei P50 Pocket: vejde se do každé kapsy

Chystaná novinka bude spadat do řady Huawei P50, která byla představena letos v létě. Zda bude mít telefon i podobnou výbavu (například vlajkový fotoaparát), zatím nevíme, ovšem dozvíme se to zanedlouho. Huawei totiž láká na premiéru, která se odehraje den před Štědrým dnem, tedy 23. prosince.

Předpokládáme, že Huawei P50 Pocket bude vypadat podobně jako Samsung Galaxy Z Flip 3, ovšem podle neoficiálních renderů by mohla novinka od Huawei disponovat výrazně větším vnějším displejem. Očekávat také můžeme rok starý čipset Kirin 9000, neboť nic lepšího zatím značka Huawei z pochopitelných důvodů uvést nemohla.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku