Domů » Bleskovky » Ohebné telefony zlevňují. Galaxy Z Flip i Motorolu RAZR seženete pod 30 tisíc

Ohebné telefony zlevňují. Galaxy Z Flip i Motorolu RAZR seženete pod 30 tisíc

Smartphony s ohebnými displeji si zatím prokopávají cestičky do kapes běžných uživatelů. Jedná se o stylová zařízení, avšak zákazníky zatím odrazuje nevyzkoušená technologie, nízká odolnost ohebných displejů, a hlavně vysoká cena. Ta se naštěstí s příchodem nových generací snižuje.

Motorola RAZR za 27 tisíc

V minulém týdnu došlo k prudké redukci ceny Motoroly RAZR, která se na českém trhu začala prodávat za cenu 40 tisíc korun, ovšem nyní ji u spousty prodejců seženete za 26 999 korun. Výrobce se patrně snaží vyprodat sklady před nástupem druhé generace, která se odehraje už příští týden 9. září.

motorola razr v3 klavesnice 2
Detail futuristického podsvícení klávesnice, které se stalo jedním ze symbolů RAZRu. (Zdroj: Lemsipmatt)

Samsung Galaxy Z Flip za třicet

Na cenové veletoče Motoroly zareagoval Samsung a rovněž poslal cenu svého ohebného véčka Galaxy Z Flip pod 30 tisíc korun. Samsung přitom zatím přímého pokračovatele tohoto telefonu nemá, nedávno představený Galaxy Z Fold 2 je telefon ze zcela jiné kategorie.

Samsung Galaxy Z Flip 5G

Částka 29 990 korun už může být pro některé zájemce velmi atraktivní, byť kupující musí oželet podporu sítí 5G; za tu si aktuálně u Samsungu připlatíte nemalých 13 tisíc korun.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
11 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments