Domů » Bleskovky » Motorola RAZR 5G se odhaluje ze všech stran. Premiéra už za dva týdny

Motorola RAZR 5G se odhaluje ze všech stran. Premiéra už za dva týdny

Novodobá ohebná Motorola RAZR z loňského roku příliš velkou díru do světa neudělala, telefon trpěl několika konstrukčními problémy, nižším výkonem a zájemce nepotěšila ani jeho vysoká cena. I přes tento neúspěch je připravována druhá generace, jejíž premiéra se odehraje 9. září. Díky @evleaks si tento telefon můžeme prohlédnout předčasně ze všech stran.

The New AT&T Motorola Razr 5G

Motorola RAZR 5G bude opět véčko těžící z legendárního patnáct let starého designu, avšak oproti svému ohebnému předchůdci přinese několik novinek. Telefon dostane oblejší křivky a mírně menší vystupující bradu, na které již nenajdeme čtečku otisků prstů. Ta bude patrně ukrytá v kruhovém logu Moto na zadní straně, pravděpodobně se dočkáme i odemykání obličejem.

razr

Upraven bude i design hlavního fotoaparátu, opět ale bude vsázet pouze na přítomnost jedné čočky. Telefon požene kupředu výkonnější procesor Qualcomm Snapdragon 765G, s nimž se pojí i podpora sítí 5G. Mezi další spekulované parametry patří 8 GB RAM, 256GB paměť a akumulátor s kapacitou 2 845 mAh. Na zvýšenou výdrž tak musíme pravděpodobně zapomenout. Snad se alespoň výrobci podaří vyřešit všechny konstrukční neduhy první generace.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Takových bylo. Hurávej nic, Lenovo nic (sorry, Motorola) jen Samsung aspoň něco předvedl. Jasně, je to na začátku, ale ukáže se časem.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).