Domů » Bleskovky » Motorola RAZR 5G se odhaluje ze všech stran. Premiéra už za dva týdny

Motorola RAZR 5G se odhaluje ze všech stran. Premiéra už za dva týdny

Novodobá ohebná Motorola RAZR z loňského roku příliš velkou díru do světa neudělala, telefon trpěl několika konstrukčními problémy, nižším výkonem a zájemce nepotěšila ani jeho vysoká cena. I přes tento neúspěch je připravována druhá generace, jejíž premiéra se odehraje 9. září. Díky @evleaks si tento telefon můžeme prohlédnout předčasně ze všech stran.

The New AT&T Motorola Razr 5G

Motorola RAZR 5G bude opět véčko těžící z legendárního patnáct let starého designu, avšak oproti svému ohebnému předchůdci přinese několik novinek. Telefon dostane oblejší křivky a mírně menší vystupující bradu, na které již nenajdeme čtečku otisků prstů. Ta bude patrně ukrytá v kruhovém logu Moto na zadní straně, pravděpodobně se dočkáme i odemykání obličejem.

razr

Upraven bude i design hlavního fotoaparátu, opět ale bude vsázet pouze na přítomnost jedné čočky. Telefon požene kupředu výkonnější procesor Qualcomm Snapdragon 765G, s nimž se pojí i podpora sítí 5G. Mezi další spekulované parametry patří 8 GB RAM, 256GB paměť a akumulátor s kapacitou 2 845 mAh. Na zvýšenou výdrž tak musíme pravděpodobně zapomenout. Snad se alespoň výrobci podaří vyřešit všechny konstrukční neduhy první generace.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments