Domů » Bleskovky » Office Remote pro Windows Phone 8: Pohodlné ovládání prezentací na dálku

Office Remote pro Windows Phone 8: Pohodlné ovládání prezentací na dálku

Microsoft uvolnil nástroj Office Remote pro telefony s operačním systémem Windows Phone 8, který umožňuje dálkové ovládání kancelářského balíku Office na počítači. Aplikace spolupracuje s programy Word, Excel a PowerPoint a s její pomocí tak může prezentující jendoduše přecházet třeba mezi grafy a tabulkami nebo přepínat snímky prezentace a zároveň si na mobilním displeji číst související poznámky.

  

Aby spojení mezi oběma zařízeními fungovalo, je třeba mít na počítači nainstalovanou libovolnou verzi kancelářského balíku Office 2013 (s výjimkou RT) a speciální doplněk Microsoft Office Remote PC Setup. Komunikace probíhá prostřednictvím Bluetooth. Samotnou aplikaci Office Remote pro Windows Phone 8 můžete zdarma stahovat prostřednictvím odkazu níže.

-

Miroslav Havlíček

13 komentářů

 1. som jediný komu hlási, že nemám práva na nainštalovanie?

 2. petr (neregistrovaný)

  Taky :/

 3. Asi nekde soudruzi z ju.es.ej udelali chybu :-D

 4. Komu to nejde, instalujte odtud: [odkaz]

  Stejná apka, ve Store formálně jiná, jiný Publisher (Microsoft Research, ne Internal Beta Account).

 5. Tom (neregistrovaný)

  Jejda, kdy tak šel nějak synchronizovat VÝCHOZÍ kalendář v MS Outlooku s WP. To by bylo….

 6. tom (neregistrovaný)

  Nevím jak by to šlo? Nechám si poradit, protože to nejde/neumím to, no. I tak si myslím, že jsem vyzkoušel vše a nejde to. Když mi poradíte, budu rád. Jen bych znovu napsal, že mi jde o synchronizaci „výchozího“, tedy jediného kalendáře MS Outlook 2013 umístěného v .pst s kalendářem na outlook.cz (tedy ne to, abych jako výchozí, do kterého se zapisuje, měl outlook.cz). Že mě má někdo za retarda mi je ukradený, nikoho nenapadám, nikomu nic nedělám zlého. Outlook to umí sesynchronizovat jen v rámci přidání účtu outlook.cz – to jo, to se vše samo přetáhne na outlook.cz, ale tím to končí. Další přidané položky do kalendáře v MS Outlook se už v kalendáři outlook.cz nesynchronizují. Jedině ručním přetažením do druhého kalendáře.

  Zrovna tak bych byl moc rád, kdyby mi někdo poradil, jak dostat uložené odkazy Oblíbené z IE na PC do IE Oblíbeních ve WP. Díky za pomoc zkušeným.

  • Záložky IE na WP zatím synchronizovat neumí, umí to do cloudu např. Maxthon nebo UC Browser.

   Nesynchronizuje se kalendář a vše z Outlooku na PC přes hotmail connector do Outlook online účtu ? Nebo Outlook connector (nově nazváno).

   [odkaz]

  • tom (neregistrovaný)

   Ten odkaz je ale o jiné věci – nikoliv o odeslání dat z kalendáře MS Outlook do kalendáře outlook.cz

  • Používaj ako východzí ten na outlook.cz . Na PC máš lokálnu kópiu. Čoho sa bojíš? Straty dát? Nastav si backupovanie a archivovanie.

  • tom (neregistrovaný)

   Marek: taková běžná věc – synchronizace kalendáře. K čemu pak ten WP je, když synchro MS Outlook s Androidem už dávno.

   BORIX, MCEZA: nechám si poradit, jak to jde jednoduše. Já mám zájem to vyřešit. Prosím poraďte mi.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).