TOPlist

Odolný Samsung v certifikaci: jedná o globální variantu Galaxy S8 Active?

Přestože vlajkové smartphony od Samsungu v posledních letech splňují odolnostní certifikaci IP67/68, pro amerického operátora AT&T připravuje korejský gigant ještě odolnější verze, které díky certifikaci MIL-STD810G ustojí i nějaké to tvrdší zacházení. Výjimkou není ani letošní model Galaxy S8 s přídomkem Active, který má plochý displej a mechanická tlačítka, jinak si zachovává výbavu původního modelu.

Samsung Galaxy S8 Active má přiřazeno kódové označení SM-G892A, nyní však certifikační autorita FCC schválila model s označením SM-G892U. Změna písmena na konci obvykle u Samsungu značí verze pro různé trhy, je tedy možné, že nově schválený telefon bude globální varianta Galaxy S8 Active.

Samsung u nás dříve své odolné vlajkové smartphony prodával, od modelu S5 však této praxe zanechal. Uvítali byste jejich návrat na náš trh?

Autor článku Jakub Karásek
Jakub Karásek
Příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých smartphonů.

Kapitoly článku