Domů » Bleskovky » Odlehčený Galaxy S5 Neo o sobě opět dává vědět: Dočkáme se 5,1″ HD displeje

Odlehčený Galaxy S5 Neo o sobě opět dává vědět: Dočkáme se 5,1″ HD displeje

Znovu se objevují informace o levnější variantě Samsungu Galaxy S5. Modelové číslo smartphonu je pravděpodobně SM-G750 a nově se objevilo v databázi indické dodavatelské sítě Zauba. Podle dřívějších informací by se mělo jednat o Samsung Galaxy S5 Neo, který bude levnější modelem, jako je tomu u Galaxy Note 3 Neo. Měl by nabídnout displej s rozlišením 1280 x 720 pixelů a čtyřjádrový procesor s taktem 2,3 GHz.

 

Nově přibyla informace o rozměru displeje, která by měl mít úhlopříčku 5,1 palce, tedy stejnou jako Galaxy S5. Telefon je označen jako SM-G750A, SM-G750F, SM-G750H, což budu pravděpodobně varianty určené pro různé trhy.

Původně to vypadalo, že by se mohlo jednat o Galaxy S5 mini, ale tento model by měl nést označení SM-G800 a nabízet menší 4,5palcový displej. Samsung by tak nabízel levnější telefon, podobně jako je tomu u tabletofonu Galaxy Note 3 a jeho bratříčka Galaxy Note 3 Neo, a zároveň i menší model s přídomkem mini.

David Podzimek

2 komentářů

  1. xxx (neregistrovaný)

    Jestli bude stát pod 10k , tak bych asi dotoho šel :-)

  2. Marduch (neregistrovaný)

    Snad tam nenechají Pentile matici, to už by byl displej 5,1´ v HD rozlišení trošku kostičkovaný.

    A pod 10 to nejspíš nebude, skoro 10 chtěj za Grand 2.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).