Odlehčená vlajkovka na steroidech. Tady koupíte Vivo X80 Lite absolutně nejvýhodněji

1800 900 vivo X80 Lite

Nové Vivo X80 Lite vstupuje úderem dnešního dne do prodeje. Odlehčená verze vlajkového modelu zaujme hned v několika aspektech a nabídne i speciality, které rozhodně stojí za pozornost. Pokud si na novinku děláte zálusk a chcete ji pořídit co možná nejvýhodněji, vyplatí se zamířit na stránky Mobil Pohotovosti. Jedině tam totiž k Vivo X80 Lite dostanete slevu, bonus 1 000 Kč na výkup a ještě záruku na 3 roky zdarma.

Chameleon se skvělými parametry

Odlehčené vlajkovky jsou obecně velmi populární a v případě Vivo X80 Lite tomu nebude jinak, obzvlášť s ohledem na cenu a výbavu telefonu. Cenově totiž nový model spadá do střední třídy, ale specifikace má více než slušné. Zmínku si zaslouží především zadní 64Mpx fotoaparát s optickou stabilizací, 50Mpx selfie kamerka s funkcí automatického ostření, AMOLED displej se čtečkou otisků a také rychlé 44W nabíjení pro baterii s kapacitou 4 500 mAh. Potěší i štědré 256GB úložiště a 8GB RAM.

Čím ale Vivo X80 Lite zaujme, je bezesporu design, protože kombinace kovu a skla dává telefonu prémiový nádech vlajkovky. V případě varianty Sunrise Gold si pak můžete vychutnat ještě jednu specialitu – záda telefonu umí po vystavení slunci změnit barvu ze zlaté na červeno-oranžovou. Zároveň Vivo X80 Lite patří k vůbec nejlehčím smartphonům na trhu.

vivo X80 Lite Sunrise Gold color change

Dvojitá sleva a 3letá záruka

Nové Vivo X80 Lite najdete momentálně skladem jedině u Mobil Pohotovosti, kde je zároveň i vůbec nejvýhodnější si novinku pořídit. Do neděle 2. 10. totiž můžete Vivo X80 Lite koupit za akční cenu 9 999 Kč (poté 10 999 Kč). Pokud ale u Mobil Pohotovosti zároveň prodáte svůj stávající telefon, ušetříte ještě další tisícovku. A jedině tam taky získáte k telefonu zdarma 3letou záruku.

Autor článku
PR článek
Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku