TOPlist

Odlehčená Motorola Edge 30 Lite zapózovala na prvním snímku. Co nám prozradila?

900 450 Motorola Edge 30

Motorola má aktuálně na trhu několik smartphonů v čele s povedeným modelem Edge 30 a vybavenějším sourozencem Edge 30 Pro. To podle dostupných informací ale Motorole nestačí, a proto se chystá povedenou dvojici doplnit ještě jedním, cenově dostupnějším kouskem s názvem Edge 30 Lite. Ten se nyní objevil na oficiálně vypadajícím obrázku, který prozradil jeho design.

motorola edge 30 lite
První snímek Motoroly Edge 30 Lite

Zadní straně dominuje obdélníkový fotomodul, který obsahuje samozřejmé LED přisvícení, ale hlavně dvojici čoček. Mělo by se jednat o hlavní 64Mpx fotoaparát v doprovodu optické stabilizace obrazu a sekundární 13Mpx širokoúhlý. Právě tím se liší od svých vybavenějších souputníků, kteří se pyšní rovnou třemi zadními objektivy. Samozřejmostí je také kruhové logo Motoroly uprostřed a název společnosti při spodní hraně.motorola edge 30 recenze iconNepřehlédněte

Recenze Motorola Edge 30: hubená postava slávu nezaručí

Z další výbavy se spekuluje o 6,28″ POLED panelu s rozlišením Full HD+, 120Hz obnovovací frekvencí a výřezem pro 32Mpx selfie kameru, čipsetu Qualcomm Snapdragon 695, až 8 GB RAM, až 256 GB vnitřní paměti či baterii s kapacitou 4 020 mAh s 30W rychlým nabíjením. Barevné varianty by měly být rovnou čtyři: Moonless Night, Very Peri, Opal Silver a Green Fig.

0 %

Trust Meter

Nakolik věříme tomuto úniku?

Autor článku Michael Chrobok
Michael Chrobok
Zástupce šéfredaktora, fotograf, hráč. Baví mě baseball, F1, urbanismus, filmy Wese Andersona, moderní umění a rozličné fantasy/sci-fi světy. Nepohrdnu dobrým jídlem, zajímavou knihou či výletem do neznáma.

Kapitoly článku