Domů » Bleskovky » Očekávaná herní pecka Cut the Rope 2 vyjde 19. prosince

Očekávaná herní pecka Cut the Rope 2 vyjde 19. prosince

V pondělí bylo oficiálně potvrzeno, že očekávána hra Cut the Rope 2 vyjde ještě tento měsíc. Vývojářské studio ZeptoLab oznámilo, že hra bude dostupná od 19. prosince. Bohužel uživatelé Androidu a Windows Phone budou muset čekat déle, jelikož ze začátku bude dostupná pouze na platformě iOS. Cut the Rope 2 má být obtížné, ale stále dobře hratelné i pro děti. Dle očekávání zde bude postavička Om Nom, která se bude snažit dostat sladkosti od zlých pavouků.

   

Zajímavostí jsou zvířátka, která se mění s každým z pěti světů. Některá budou nápomocná, další se vás budou snažit zastavit. Předchozí hry dosáhly na začátku letošního roku více než 400 milionů stažení a řadí se mezi jasné hity. Cut the Rope 2 bude v prodeji za zaváděcí cenu 0,99 eura (27 korun). Datum dostupnosti na Androidu nebo Windows Phone zatím nebylo upřesněno.

Cut the Rope 2 Teaser Trailer

David Podzimek

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).