Sledujte nás na YouTube

Očekávaná herní pecka Cut the Rope 2 vyjde 19. prosince

V pondělí bylo oficiálně potvrzeno, že očekávána hra Cut the Rope 2 vyjde ještě tento měsíc. Vývojářské studio ZeptoLab oznámilo, že hra bude dostupná od 19. prosince. Bohužel uživatelé Androidu a Windows Phone budou muset čekat déle, jelikož ze začátku bude dostupná pouze na platformě iOS. Cut the Rope 2 má být obtížné, ale stále dobře hratelné i pro děti. Dle očekávání zde bude postavička Om Nom, která se bude snažit dostat sladkosti od zlých pavouků.

   

Zajímavostí jsou zvířátka, která se mění s každým z pěti světů. Některá budou nápomocná, další se vás budou snažit zastavit. Předchozí hry dosáhly na začátku letošního roku více než 400 milionů stažení a řadí se mezi jasné hity. Cut the Rope 2 bude v prodeji za zaváděcí cenu 0,99 eura (27 korun). Datum dostupnosti na Androidu nebo Windows Phone zatím nebylo upřesněno.

David Podzimek

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *