Cena:

Objevte modulární sluchátka AIAIAI, vyrobená s důrazem na udržitelnost

AIAIAI TMA 2 DJ

Hledáte domácí, či profesionální sluchátka, jejichž výrobce myslí nejen na přirozený zvuk a kvalitní zpracování, ale i na pečlivou volbu použitých materiálů, šetrných k životnímu prostředí? Přesně taková jsou modulární sluchátka značky AIAIAI. Přečtěte si, v čem jsou jedinečná, a zjistěte, kde je seženete za skvělé ceny.

AIAIAI TMA 2 DJ

Koncept udržitelnosti v současné době rezonuje celým světem. Sympatizuje s ním také dánská značka AIAIAI, která již od roku 2006 vyrábí prémiové audio produkty s ohledem na kvalitní zvuk i s citem pro životní prostředí. Jedinečná sluchátka AIAIAI pořídíte v e-shopu Smarty, který rozumí chytrým věcem.

Modulární sluchátka AIAIAI: Skvělý zvuk i maximální životnost

Sluchátka AIAIAI jsou navržena na míru DJům, hudebním producentům a dalším profesionálům, ale potěší také domácí audiofily, kteří se chtějí chovat zodpovědně k přírodě. Jednotlivé komponenty sluchátek jsou vyrobeny z udržitelných materiálů a to stejné platí i pro balení. Díky kompletně recyklovaným obalům, které AIAIAI používá od roku 2020, zredukovala značka svou uhlíkovou stopu o celých 80 % oproti předchozímu stavu.

Modularita sluchátek značí možnost snadné výměny jejich jednotlivých částí, čímž se výrazně prodlužuje životnost produktu a snižuje množství vytvářeného odpadu. Sluchátka AIAIAI jsou jednoduše navržena tak, aby dlouho vydržela a mohli jste je kdykoliv opravit nebo vylepšit.

Díky zodpovědnému přístupu k návrhu sluchátek si můžete být jistí, že vaše AIAIAI sluchátka jen tak nezastarají. Značka AIAIAI skrývá ještě jedno překvapení pro pravé hudební fajnšmekry: ti si mohou sestavit vlastní model přímým výběrem jednotlivých komponent.

Jak vypadají hotová sluchátka AIAIAI?

Značka nyní vyrábí inovovanou řadu plně modulárních sluchátek pod označením TMA-2, která v hudební komunitě sesbírala spoustu kladných recenzí. Mezi jejich jednotlivými předvolbami najdete kabelové i bezdrátové modely pro profesionály i domácí poslech. Modely nesou označení podle svého určení: například DJ pro profesionály, minimalistický Tracks s mikrofonem nejen na cesty, pohodlný bezdrátový Wireless či Comfort Wireless nebo víceúčelový All-Round pro každodenní poslech doma i na cestách.

Lehká, pohodlná sluchátka AIAIAI nabízí vyvážený zvuk a zároveň se chlubí slušným poměrem ceny a výkonu. U každého modelu najdete přesný popis použitých dílů – včetně typu měniče, čelenky či náušníků. Také po estetické stránce se sluchátka opravdu povedla: vypadají nadčasově a elegantně. Nemusí být pouze jednobarevná – můžete je doplnit například výrazným odpojovacím kabelem.

Záleží vám nejen na skvělém zvuku, ale i na tom kolik odpadu vzniká při výrobě vašich sluchátek a zda jsou výrobní procesy i použité materiály šetrné k životnímu prostředí? A jak dlouho se ze sluchátek můžete těšit? Vyzkoušejte modulární sluchátka dánské značky AIAIAI pro profesionály i domácí poslech. Výhodně je pořídíte například v e-shopu Smarty.

Autor článku
PR článek
Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.