Objednal si jablka online, ale přišel mu iPhone

iPhone SE 2020 recenze

Někdo má více štěstí než rozumu. To lze s trochou nadsázky říci o padesátiletém Nicku Jamesovi  z města Twickenham na předměstí Londýna. Když si z místního supermarketu přes internet objednal nákup, připsal na svůj seznam také pár jablek. K jeho štěstí supermarket pořádal soutěž, která náhodné zákazníky odměňovala elektronikou za nákup specifických položek. James neměl ani tušení, že za nákup jablek si může odnést nový iPhone SE (2020).

To se mu k jeho štěstí stalo. Překvapení v nákupu tušil, nicméně čekal spíše velikonoční vajíčko než chytrý telefon. „Tohle jsem opravdu nečekal. Po zjištění jsem byl doslova šokován,“ řekl James na konto nečekané výhry. Nový iPhone si nenechá pro sebe, ale poslouží jako dárek. „Můj syn bude mít určitě radost,“ dodal James na Twitteru.

Nepřehlédněte – Muž v automatu „vyhrál“ iPhone Xs. Neuvěříte, co našel v krabičce

Výhra byla součástí masivní soutěže britského obchodního řetězce Tesco, který za nákup předem vybraných produktů dával zákazníkům možnost vyhrát některou z hodnotných cen, kterých bylo přes 60. Například za nákup mini cheddaru šlo vyhrát iPhone 12 mini či si mohl mlsný šťastlivec společně s čokoládovou tyčinkou odnést smartphone Samsung Galaxy S21.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku