Domů » Bleskovky » Muž v automatu „vyhrál“ iPhone Xs. Neuvěříte, co našel v krabičce

Muž v automatu „vyhrál“ iPhone Xs. Neuvěříte, co našel v krabičce

Určitě také znáte takové ty výherní automaty, na kterých se snažíte s pomocí drápu vyzvednout nějakou věc, typicky například plyšáka. V našich končinách jsou takové stroje k vidění nejčastěji u vchodu do hypermarketů. V zahraničí jsou však clawing machines o mnoho populárnější. A dají se na nich tam také vyhrát mnohem zajímavější výhry.

Radost z výhry vystřídalo rozčarování

Indonésan vystupující pod přezdívkou Amrozi se rozhodl vyzkoušet své štěstí, a vybral si hned cenu nejvyšší – nejnovější iPhone Xs. A celou situaci se nahrál na video, které později zveřejnil. Na něm je patrné, že se mladíkovi podařil neuvěřitelný kousek, krabičku „obsahující“ iPhone Xs totiž skutečně vyzvedl.

Zveřejnil(a) Amrozi dne Pondělí 7. ledna 2019

Dosud jde o celkem šťastný příběh, že? To by ale v krabičce od iPhone Xs musel nějaký skutečně být. Amrozi v ní totiž našel pouze balení nejmenované čokolády. Alespoň něco, dalo by se říci. Bohužel však ani čokoláda nebyla tím, za co se vydávala. Místo pochutiny byly totiž v jejím balení prezervativy. Slušný bizár. Obdivujeme ale kreativitu toho, kdo tohle celé připravil.

Zveřejnil(a) Amrozi dne Pondělí 7. ledna 2019

Alex Mensatoris

Externí redaktor SMARTmania.cz, kterého baví moderní technologie a marketing. Toho času student vysoké školy.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments