Muž v automatu „vyhrál“ iPhone Xs. Neuvěříte, co našel v krabičce

Určitě také znáte takové ty výherní automaty, na kterých se snažíte s pomocí drápu vyzvednout nějakou věc, typicky například plyšáka. V našich končinách jsou takové stroje k vidění nejčastěji u vchodu do hypermarketů. V zahraničí jsou však clawing machines o mnoho populárnější. A dají se na nich tam také vyhrát mnohem zajímavější výhry.

Radost z výhry vystřídalo rozčarování

Indonésan vystupující pod přezdívkou Amrozi se rozhodl vyzkoušet své štěstí, a vybral si hned cenu nejvyšší – nejnovější iPhone Xs. A celou situaci se nahrál na video, které později zveřejnil. Na něm je patrné, že se mladíkovi podařil neuvěřitelný kousek, krabičku „obsahující“ iPhone Xs totiž skutečně vyzvedl.

https://www.facebook.com/fahrojia/videos/1949918688455752/

Dosud jde o celkem šťastný příběh, že? To by ale v krabičce od iPhone Xs musel nějaký skutečně být. Amrozi v ní totiž našel pouze balení nejmenované čokolády. Alespoň něco, dalo by se říci. Bohužel však ani čokoláda nebyla tím, za co se vydávala. Místo pochutiny byly totiž v jejím balení prezervativy. Slušný bizár. Obdivujeme ale kreativitu toho, kdo tohle celé připravil.

https://www.facebook.com/fahrojia/videos/1949919498455671/

Autor článku
Alex Mensatoris
Externí redaktor SMARTmania.cz, kterého baví moderní technologie a marketing. Toho času student vysoké školy.

Kapitoly článku