Domů » Bleskovky » Objednal si Chromecast. Přišla mu dosud nepředstavená verze

Objednal si Chromecast. Přišla mu dosud nepředstavená verze

Softwarová společnost Google už nějakou dobu nevyrábí pouze software, ale také hardware. Příští týden chystá gigant z Mountain View velké představení novinek v Londýně, kde nebudou podle nedávných úniků chybět nové Pixely či Chromebooky. Co jsme nevěděli, je to, že součástí bude také nejpopulárnější hardwarové zařízení od Googlu – Chromecast. Ten ve třetí verzi nyní unikl na veřejnost.

Google Chromecast 3 je spíše pokrok v mezích zákona

Googlu se skutečně nedaří letos novinky držet pod pokličkou, konec konců o finální podobě Pixelů se ví už nějaký ten pátek. Nový Chromecast tentokrát ovšem neunikl za pomocí známých leakerů, ale obyčejného chlapíka z Redditu s přezdívkou GrooveStreetHomie. Ten se k novému produktu dostal tak trochu omylem – při objednávce současné generace Chromecastu omylem obdržel novou verzi, se kterou se samozřejmě hned pochlubil.

Megapřehled: v říjnu nás čeká minimálně deset nových smartphonů

Onomu šťastlivci se bohužel nepodařilo Chromecast zprovoznit, neboť prý byla vyžadována aktualizace. Z pořízených fotografií alespoň víme, že po designové stránce se od předchozí generace, kterou jsme recenzovali, příliš neliší. Pořád se jedná o puk, ze kterého trčí HDMI kabel pro připojení k televizi. Jestli se odehrají změny také pod kapotou, si budeme muset počkat do 9. října.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments