Objednal si Chromecast. Přišla mu dosud nepředstavená verze

Softwarová společnost Google už nějakou dobu nevyrábí pouze software, ale také hardware. Příští týden chystá gigant z Mountain View velké představení novinek v Londýně, kde nebudou podle nedávných úniků chybět nové Pixely či Chromebooky. Co jsme nevěděli, je to, že součástí bude také nejpopulárnější hardwarové zařízení od Googlu – Chromecast. Ten ve třetí verzi nyní unikl na veřejnost.

Google Chromecast 3 je spíše pokrok v mezích zákona

Googlu se skutečně nedaří letos novinky držet pod pokličkou, konec konců o finální podobě Pixelů se ví už nějaký ten pátek. Nový Chromecast tentokrát ovšem neunikl za pomocí známých leakerů, ale obyčejného chlapíka z Redditu s přezdívkou GrooveStreetHomie. Ten se k novému produktu dostal tak trochu omylem – při objednávce současné generace Chromecastu omylem obdržel novou verzi, se kterou se samozřejmě hned pochlubil.

Megapřehled: v říjnu nás čeká minimálně deset nových smartphonů

Onomu šťastlivci se bohužel nepodařilo Chromecast zprovoznit, neboť prý byla vyžadována aktualizace. Z pořízených fotografií alespoň víme, že po designové stránce se od předchozí generace, kterou jsme recenzovali, příliš neliší. Pořád se jedná o puk, ze kterého trčí HDMI kabel pro připojení k televizi. Jestli se odehrají změny také pod kapotou, si budeme muset počkat do 9. října.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

5 komentářů

 1. Nejsem si jist, zda to „ale“ v nadpisu dává smysl, objednal Chromecast, dostal Chromecast ? A šťastlivec, když má nefunkční věc, to je také otázka ?

  • lerion (neregistrovaný)

   Tak evidentne do tydne aktualizace k dispozici bude. A pak budem it za cenu stare generace novou. Zalezi jak moc to potrebuje hned.

   • Pokud to není nějaká šlohnutá zásilka a nebudou ty kousky BANnuté:D

 2. Hlavně doufám, že se nová verze naučí UltraWide zobrazení, je trapné na téměř 3 roky starém monitoru koukat na úzký obraz…

 3. lukass71

  Achjo Google je hrozny vtipalek s tema leakama tenhle rok.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel