Domů » Bleskovky » Obchod Google Play slaví první narozeniny, přichází týden velkých slev

Obchod Google Play slaví první narozeniny, přichází týden velkých slev

Dnes je to přesně rok ode dne, kdy nám Google původní Android Market předělal na Play Store. A jelikož se jedná o první narozeniny, nesmí chybět ani pořádná nadílka dárků. Jak jistě tušíte, nebudou pro oslavence, ale pro všechny uživatele této platformy. Pro našince tak budou klíčové zejména nabídky spojené s operačním systémem Android, možnost nakupovat filmy, hudbu či knihy totiž stále nemáme.

Různé narozeninové akce se potáhnou celý týden, kdy se budou pravidelně objevovat nové nabídky, slevy či aplikace zdarma. Již nyní máte možnost stahovat jedenáct her zdarma, které pro vás Google připravil na této stránce. Naleznete tam mimo jiné i takové tituly jako Zenonia 5, Clouds and Sheep, Royal Revolt, Dragon Story, Campus Live, The Sandbox či Yumby Smash.

-

Pakliže však v herní nabídce nenaleznete vůbec nic, co by vás zaujalo, rozhodně nesmutněte. Jak jsme psali výše, oslava prvních narozenin Google Play Store potrvá celých sedm dní a můžete se těšit na další nadílku hned zítra. Uvidíme, co pěkného si pro nás Google připraví jako další dárek.

Miroslav Václavík

Sledování diskuze
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments