Domů » Bleskovky » Obchod Google Play má nový filtr: Vyřadí aplikace s horším hodnocením

Obchod Google Play má nový filtr: Vyřadí aplikace s horším hodnocením

Hledání kvalitních aplikací může být na Google Play Store mnohdy tvrdý oříšek, orientace podle hodnocení uživatelů sice funguje, stále se vám však do výpisu míchají i špatně hodnocené aplikace. Z tohoto důvodu Google přidal do hlavičky hledání nový filtr, který z výpisu odstraní aplikace s hodnocením pod 4 hvězdičky.

  

Tímto způsobem poměrně spolehlivě odfiltrujete například klony úspěšných aplikací a her a snáze najdete originál. Vše ovšem závisí na hodnocení uživatelů, i klon může nasbírat stejně nebo více hvězdiček jako originál, v tomto případě pochopitelně z výpisu nezmizí. I tak je však jedná o příjemnou funkci, která vyhledávání zpříjemní. Zatím je dostupná pouze ve webovém obchodě, pravděpodobně však brzy přistane i v obchodě aplikací přímo na zařízeních s Androidem.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. king125kg (neregistrovaný)

    Zato ičunes nemá žiaden filter vyhľadávania hahaha. Ani free, paid hahaha. Tam sa prehrabovať medzi tými sračkami, to je megahrôza hahaha. Tam je to čistý biznis. Vapláznuť na vás 1000 sračiek a človek prehabuj sa, aby mali všetky sračky rovnakú šancu hahaha…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).