Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » O2 v polovině listopadu nabídne HTC 8X za 12 395 Kč a HTC 8S za 7 395 Kč

O2 v polovině listopadu nabídne HTC 8X za 12 395 Kč a HTC 8S za 7 395 Kč

Chytrý telefon HTC 8X (první dojmy) s operačním systémem Windows Phone 8 (recenze) se v České republice začal oficiálně prodávat 1. listopadu, doporučená koncová cena byla stanovena na 13 999 Kč. Pokud po telefonu pokukujete a chcete si jej pořídit, vyčkejte ještě zhruba dva týdny. Jak nás v diskuzním fóru informoval náš čtenář s přezdívkou Jabarkas, operátor O2 tento model v polovině listopadu nabídne za 12 395 Kč (bez úvazku), což je rozhodně zajímavější cena. Zatím nemáme informace o tom, zda se jej do listopadové nabídky chystají zařadit i další operátoři.

  
HTC 8X a HTC 8S

Kromě modelu HTC 8X bude O2 nabízet také HTC 8S, jehož doporučená koncová cena byla stanovena na 7 999 Kč, u O2 bude k mání za 7 395 Kč. Ve volném prodeji se HTC 8S objeví až 1. prosince, u O2 by měl být opět dostupný v polovině listopadu. Pokud o operačním systému Windows Phone 8 přemýšlíte a nechcete za telefon příliš utrácet, mohl by pro vás HTC 8S být zajímavou vstupenkou do světa mobilních osmiček.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

6 komentářů

 1. fero (neregistrovaný)

  Snad bude i Nokia za tak zvýhodněnou cenu a brzy.

  • Tony (neregistrovaný)

   to asi ťažko HTC ako už dávnejšie hovorilo, že má lepšie vzťahy s operátormi, HTC ponúka 8X u 150 operátorov zatiaľ čo Nokia ponúka Lumia 920 iba u 50 operátorov. A je vidieť rozdiel aj na cenách, nielen tu, ale aj na Android zariadení napr. Vodafone ponúka oveľa lacnejšie Desire X a One X+

  • fero (neregistrovaný)

   Jo ale taky se někde psalo že Nokia bude útočit cenama u operátorů že si sníží přirážku nebo tak něco

  • Tony (neregistrovaný)

   Skôr vypadá, že HTC bude útočiť cenami, Nokia stále ostáva za 15000 kč a žiadna zmena ešte nebola oznámená u operátora, i keď sa ešte nepredáva.

 2. Honza (neregistrovaný)

  To je adekvátní a očekávaná cena. Počítám, že s příchodem Lumií a Ativu (a po Vánocích) půjdou ceny o 1000-2000 Kč dolů.

 3. mimonaut (neregistrovaný)

  jestli bude žluťák do doby než přijde lu920 pod 10k, asi si ho koupim..

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel