O2 v polovině listopadu nabídne HTC 8X za 12 395 Kč a HTC 8S za 7 395 Kč

Chytrý telefon HTC 8X (první dojmy) s operačním systémem Windows Phone 8 (recenze) se v České republice začal oficiálně prodávat 1. listopadu, doporučená koncová cena byla stanovena na 13 999 Kč. Pokud po telefonu pokukujete a chcete si jej pořídit, vyčkejte ještě zhruba dva týdny. Jak nás v diskuzním fóru informoval náš čtenář s přezdívkou Jabarkas, operátor O2 tento model v polovině listopadu nabídne za 12 395 Kč (bez úvazku), což je rozhodně zajímavější cena. Zatím nemáme informace o tom, zda se jej do listopadové nabídky chystají zařadit i další operátoři.

  
HTC 8X a HTC 8S

Kromě modelu HTC 8X bude O2 nabízet také HTC 8S, jehož doporučená koncová cena byla stanovena na 7 999 Kč, u O2 bude k mání za 7 395 Kč. Ve volném prodeji se HTC 8S objeví až 1. prosince, u O2 by měl být opět dostupný v polovině listopadu. Pokud o operačním systému Windows Phone 8 přemýšlíte a nechcete za telefon příliš utrácet, mohl by pro vás HTC 8S být zajímavou vstupenkou do světa mobilních osmiček.

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku