Domů » Bleskovky » O2 v polovině listopadu nabídne HTC 8X za 12 395 Kč a HTC 8S za 7 395 Kč

O2 v polovině listopadu nabídne HTC 8X za 12 395 Kč a HTC 8S za 7 395 Kč

Chytrý telefon HTC 8X (první dojmy) s operačním systémem Windows Phone 8 (recenze) se v České republice začal oficiálně prodávat 1. listopadu, doporučená koncová cena byla stanovena na 13 999 Kč. Pokud po telefonu pokukujete a chcete si jej pořídit, vyčkejte ještě zhruba dva týdny. Jak nás v diskuzním fóru informoval náš čtenář s přezdívkou Jabarkas, operátor O2 tento model v polovině listopadu nabídne za 12 395 Kč (bez úvazku), což je rozhodně zajímavější cena. Zatím nemáme informace o tom, zda se jej do listopadové nabídky chystají zařadit i další operátoři.

  
HTC 8X a HTC 8S

Kromě modelu HTC 8X bude O2 nabízet také HTC 8S, jehož doporučená koncová cena byla stanovena na 7 999 Kč, u O2 bude k mání za 7 395 Kč. Ve volném prodeji se HTC 8S objeví až 1. prosince, u O2 by měl být opět dostupný v polovině listopadu. Pokud o operačním systému Windows Phone 8 přemýšlíte a nechcete za telefon příliš utrácet, mohl by pro vás HTC 8S být zajímavou vstupenkou do světa mobilních osmiček.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

6 komentářů

 1. fero (neregistrovaný)

  Snad bude i Nokia za tak zvýhodněnou cenu a brzy.

  • Tony (neregistrovaný)

   to asi ťažko HTC ako už dávnejšie hovorilo, že má lepšie vzťahy s operátormi, HTC ponúka 8X u 150 operátorov zatiaľ čo Nokia ponúka Lumia 920 iba u 50 operátorov. A je vidieť rozdiel aj na cenách, nielen tu, ale aj na Android zariadení napr. Vodafone ponúka oveľa lacnejšie Desire X a One X+

  • fero (neregistrovaný)

   Jo ale taky se někde psalo že Nokia bude útočit cenama u operátorů že si sníží přirážku nebo tak něco

  • Tony (neregistrovaný)

   Skôr vypadá, že HTC bude útočiť cenami, Nokia stále ostáva za 15000 kč a žiadna zmena ešte nebola oznámená u operátora, i keď sa ešte nepredáva.

 2. Honza (neregistrovaný)

  To je adekvátní a očekávaná cena. Počítám, že s příchodem Lumií a Ativu (a po Vánocích) půjdou ceny o 1000-2000 Kč dolů.

 3. mimonaut (neregistrovaný)

  jestli bude žluťák do doby než přijde lu920 pod 10k, asi si ho koupim..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *