O2 v listopadu nabídne Samsung Galaxy S III mini za 8 395 Kč

V nabídce telefonů O2 se v průběhu listopadu 2012 exkluzivně mezi českými operátory objeví očekávaná novinka – Samsung Galaxy S III mini s operačním systémem Android 4.1 „Jelly Bean“. Telefon je dále vybavený čtyřpalcovým WVGA displejem (480 x 800 px, Super AMOLED), 5Mpx fotoaparátem, WiFi, GPS či slotem na microSD karty. Hnacím motorem se stal dvoujádrový procesor STE U8420 s taktem 1 GHz, kterému bude sekundovat 1 GB operační paměti RAM. Celkové rozměry telefonu jsou 121,6 × 63 × 9,9 mm, hmotnost včetně akumulátoru příjemných 111,5 gramů.


Samsungem Galaxy S III (napravo) a Galaxy S III mini

Základní cena u operátora O2 byla stanovena na 8 395 Kč. V případě koupě telefonu při současném sjednání některého z Chytrých tarifů lze telefon získat ještě výhodněji. Případně je možné cenu snížit odprodejem vašeho starého telefonu (vždy je to alespoň 500 Kč).

Samsung i8190 Galaxy S III mini lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku