Sledujte nás na YouTube

O2 ke speciální edici smartphonu Samsung Galaxy Core Prime nabízí zdarma nové album Kabátů

V nabídce operátora O2 (odkaz) najdete chytrý telefon Samsung Galaxy Core Prime za sympatickou cenu 3 880 Kč včetně DPH. V případě objednávky s některým z FREE tarifů jej můžete zakoupit ještě o 1000 Kč levněji. Nejedná se ale o klasickou verzi, nýbrž o speciální „Kabát edici“, která obsahuje originální nálepku s logem skupiny na zadní kryt, a přímo v telefonu najdete kompletní nové album Do pekla/Do nebe. Posledním bonusem je šestice tapet na displej se členy skupiny.

  

Galaxy Core Prime nabízí 4,5″ TFT displej s rozlišením 480 × 800 pixelů, srdcem telefonu je čtyřjádrový procesor taktovaný na 1,2 GHz podpořený 1 GB operační paměti. Vnitřní paměť disponuje kapacitou 8 GB a je možné rozšířit ji paměťovou kartou. Fotografie jsou pořizovány 5Mpx snímačem, pro videohovory je zde připravena 2Mpx čelní kamerka.

Telefon podporuje LTE, avšak pouze pásma 800/1800 a 2600 MHz. Baterie telefonu má kapacitu 2 000 mAh, operačním systémem je Android 4.4.4 ve verzi KitKat, který tradičně doplňuje uživatelské prostředí TouchWiz. K dispozici jsou dvě barevné varianty – bílá a šedá.

Michal Javůrek

2 komentáře

  1. Jarda (neregistrovaný)

    Nevim, nevim, Kabat neni U2 a i od tech to bylo prijato ponekud rozpacite ;-)

  2. Lukas (neregistrovaný)

    Takhle se “dela” nejprodavanejsi kapela v Cr. Protoze do celkovych prodeju jejich noveho CD se to mptrojkove vydani v kazdem telefonu samozrejme take zapocte;)

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *