Domů » Bleskovky » Zákazníci O2 mohou využívat LTE roaming ve třinácti největších slovenských městech

Zákazníci O2 mohou využívat LTE roaming ve třinácti největších slovenských městech

Zákazníci operátora O2, kteří cestují na Slovensko, nově mohou surfovat na LTE síti ve třinácti největších slovenských městech. Slovenský operátor O2 sítí LTE v současné chvíli pokrývá Bratislavu, Košice, Trnavu, Martin, Vrútok, Nitru, Prešov, Zvolen, Bánskou Bystrici, Poprad, Prievidzu, Bojníci, Žilinu, Trenčín a Povážskou Bystrici.

Zákazníci O2 mohou LTE roaming nyní využívat v deseti státech. Kromě Slovenska také v Rakousku, Chorvatsku, Slovinsku, Polsku, Německu, Maďarsku, v Rusku a v USA, příští týden se k těmto státům přidá i Holandsko. Během následujích 6 měsíců by měl LTE roaming fungovat v celkem 40 zemích.

Pro využívání LTE roamingu je nutné vlastnit telefon s podporou LTE pásem a kompatibilní SIM kartu (o výměnu lze bezplatně zažádat na prodejnách operátora). Pro využití dat v zahraničí je vhodné aktivovat si datový tarif. Pro informaci – s balíčkem Evropa M vyjde 1 MB dat na 1,30 Kč (aktivace proběhne zasláním SMS ve tvaru Evropa M na 999111). Další informace o datových balíčcích najdete na webu operátora.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments