TOPlist

O kontroverzním miliardáři Elonu Muskovi vznikne dokument. Natočí ho světoznámý režisér

Elon Musk Flickr Daniel Oberhaus
  • Alex Gibney připravuje dokument o kontroverzním miliardáři
  • Na svém kontě má například snímky o Stevu Jobsovi či Lanci Armstrongovi
  • Kdy se dokumentu dočkáme prozatím není jasné

Jednou z nejznámějších a zároveň nejkontroverznějších postav technologického světa je bezesporu Elon Musk. Excentrický miliardář je pro mnohé geniálním vizionářem, avšak jiní ho spíše vnímají jako egoistického megalomana, který sice umí o věcech hezky povídat, ale když dojde na realizaci, tak skutek utek. Nový pohled na Muska chystá známý režisér Alex Gibney, který o generálním řediteli Tesly, SpaceX či Twitteru chystá dokument.

Gibney není na dokumentárním poli žádný nováček. Na svém kontě má například oceňované dokumenty Vynálezkyně: Z kapky krve o zakladatelce Theranosu Elizabeth Holmesové, Steve Jobs: Muž ve stroji sledující život zakladatele Applu či Armstrongova lež, který mapuje dopingový skandál jednoho z nejznámějších sportovců na světě, Lance Armstronga.twitter elon musk problems midjourneyNepřehlédněte

Elon Musk se vyřádil a půjde o dům dál. Jako ředitel Twitteru skončí ještě letos

Kromě obecných prohlášení nebyl Gibney nikterak sdílný o tom, jak chystaný dokument plánuje pojednat. Stejně tak ani nezmínil, kdy bychom se dokumentu o Elonu Muskovi mohli dočkat.

Autor článku Dominik Vlasák
Dominik Vlasák
Redaktor, cestovatel, fanoušek technologií, Star Wars a dobré kávy.

Kapitoly článku