Domů » Bleskovky » Nvidia Shield TV se zřejmě dočká dvou nástupců. Jeden bude kompaktní

Nvidia Shield TV se zřejmě dočká dvou nástupců. Jeden bude kompaktní

Na konci července společnost NVidia vypustila aktualizaci na aktuální Android 9.0 Pie pro multimediální centrum Shield TV běžící na platformě Android TV. Kutilové z XDA-Developers fóra se do kódu nového systému ponořili a zjistili zajímavé věci – v kódu byly nalezeny odkazy na nová zařízení s kódovými označeními mdarcy a sif. V tuto chvíli je těžké odhadovat, o jaká zařízení se jedná, očekávat však lze chytré krabičky, které z vaší „hloupé“ televize udělají chytrou.

Nvidia shield android TV

Malý gadget, který do vaší televize přidá Android TV

Podle zjištěných informací nebude „sif“ obsahovat TV tuner a ani podporu USB, naopak má dostat čtečku paměťových karet. Podle velikosti štítku, kterou odhalila americká certifikace FCC, se patrně bude jednat o kompaktní dongle velikosti flash disku nebo puku podobnému Chromecastu. Dá se tak předpokládat poměrně velké množství muziky za příjemnou cenu.

mdarcy“ pak bude patrně vzhledem k většímu štítku podobné zařízení, jako je současná Shield TV. Jedná se patrně o nejlepší řešení současnosti, jak jakýkoliv televizor proměnit v Android TV, jsme tak zvědaví, co výrobce NVidia přidá do nové generace. Vzhledem k uskutečněné certifikaci bychom na nové Shieldy nemuseli čekat dlouho.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments