Domů » Bleskovky » NVIDIA Shield TV dostává aktualizaci na nejnovější Android

NVIDIA Shield TV dostává aktualizaci na nejnovější Android

NVIDIA uvolnila novou aktualizaci Shield Experience upgrade 5.0 pro herní a multimediální konzoli Shield TV (2015). Skvělá zpráva je, že update je postavený na Androidu 7.0 Nougat. NVIDIA rovněž zapracovala na optimalizacích a došlo také k opravě dříve nahlášených bugů.

Nvidia shield android TV


Další novinkou je aplikace NVIDIA Hry (Games), skrze kterou bude možné přistupovat do nabídky herních titulů pro Android a služby GeForce NOW či NVIDIA GameStream. Tato aplikace nahrazuje původní Shield hub, nicméně není součástí aktualizace – NVIDIA ji uvolní samostatně skrze aktualizaci na Google Play během nadcházejících týdnů.

Recenze NVIDIA SHIELD Android TV: Výkonná konzole, se kterou si užijete spoustu zábavy

Stylový fitness náramek Honor Band 5

Pokud používáte službu GameStream, potěší vás nově přidaná podpora pro 4K HDR obsah. Kompletní seznam změn najdete na webu výrobce.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

3 komentáře

 1. Kamil (neregistrovaný)

  Můj shield tv zatím žádnou aktualizaci nevidí. Bude možno více uživatelských účtů?
  Díky

  • Lupenyk (neregistrovaný)

   Update se dnes nekoná, prý v následujících týdnech…a ano, Android 7.0 podporuje více účtů

  • Martin P. (neregistrovaný)

   Update se ve světě Android OS opravdu nerozšiřuje pořadí podle uživatelských účtů.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *