Domů » Bleskovky » NVIDIA Shield TV dostává aktualizaci na nejnovější Android

NVIDIA Shield TV dostává aktualizaci na nejnovější Android

NVIDIA uvolnila novou aktualizaci Shield Experience upgrade 5.0 pro herní a multimediální konzoli Shield TV (2015). Skvělá zpráva je, že update je postavený na Androidu 7.0 Nougat. NVIDIA rovněž zapracovala na optimalizacích a došlo také k opravě dříve nahlášených bugů.

Nvidia shield android TV

Další novinkou je aplikace NVIDIA Hry (Games), skrze kterou bude možné přistupovat do nabídky herních titulů pro Android a služby GeForce NOW či NVIDIA GameStream. Tato aplikace nahrazuje původní Shield hub, nicméně není součástí aktualizace – NVIDIA ji uvolní samostatně skrze aktualizaci na Google Play během nadcházejících týdnů.

Recenze NVIDIA SHIELD Android TV: Výkonná konzole, se kterou si užijete spoustu zábavy

Pokud používáte službu GameStream, potěší vás nově přidaná podpora pro 4K HDR obsah. Kompletní seznam změn najdete na webu výrobce.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

3 komentářů

  1. Můj shield tv zatím žádnou aktualizaci nevidí. Bude možno více uživatelských účtů?
    Díky

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).