Domů » Bleskovky » NVIDIA Shield Tablet (LTE) s ovladačem a hrami zdarma: Speciální nabídka v rámci Cyber Monday

NVIDIA Shield Tablet (LTE) s ovladačem a hrami zdarma: Speciální nabídka v rámci Cyber Monday


NVIDIA Shield Tablet s Androidem 5.0 Lollipop

V pátek 28. listopadu měli zájemci při příležitosti akce Black Friday (černý pátek) možnost zakoupit NVIDIA Shield Tablet (recenze) ve speciální nabídce, kdy k tabletu v rámci Green Box bundlu dostali zdarma kódy pro stažení titulů Half Life 2 (+ nově vydaná Episode One) a Portal zcela zdarma. Na každém tabletu je rovněž v základu předinstalovaná plná verze skvělé hry Trine 2.

Kromě toho byl k tabletu zdarma přidáván SHIELD Wireless Controller (bezdrátový ovladač) v hodnotě 1349 Kč. Vzhledem k velkému úspěchu akce byla tato akce prodloužena ještě na dnešní den. Pokud tedy o zařízení přemýšlíte, dnes máte v rámci nabídky Cyber Monday skvělou možnost. NVIDIA Shield Tablet je mimochodem jedno z prvních zařízení, které se již dočkalo aktualizace na Android 5.0.

-

Doporučená koncová cena pro LTE verzi byla stanovena na 10 499 Kč, 16GB WiFi verze se prodává za 7 999 Kč včetně DPH. Speciální nabídka na Alza.cz platí pouze pro dnešní den (1. prosince).

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).