Domů » Bleskovky » Nubia Z5 mini: Vyšší střední třída za rozumnou cenu (videorecenze)

Nubia Z5 mini: Vyšší střední třída za rozumnou cenu (videorecenze)

Připravili jsme si pro vás další videorecenzi – tentokrát se podíváme na chystanou novinku od ZTE, která se na našem trhu objeví v průběhu čtvrtého kvartálu tohoto roku pod označením Nubia Z5 mini (brand Nubia využívá ZTE pro luxusnější modely). Jak už název napovídá, bude se jednat o zmenšenou variantu původního modelu Nubia Z5.

Označení zmenšená působí v tomto případě trochu úsměvně, protože Nubia Z5 mini disponuje 4,7″ HD displejem, takže se rozhodně nejedná o malé a ani lehké zařízení (160 gramů). Cena pro český trh zatím oficiálně stanovena nebyla, ale podle našich informací by se měla pohybovat okolo hranice 8 500 Kč včetně DPH.

 

Galerie fotografií: Nubia Z5 mini

  

  

  

  

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).