Sledujte nás na YouTube

Nubia Z5 mini: Vyšší střední třída za rozumnou cenu (videorecenze)

Připravili jsme si pro vás další videorecenzi – tentokrát se podíváme na chystanou novinku od ZTE, která se na našem trhu objeví v průběhu čtvrtého kvartálu tohoto roku pod označením Nubia Z5 mini (brand Nubia využívá ZTE pro luxusnější modely). Jak už název napovídá, bude se jednat o zmenšenou variantu původního modelu Nubia Z5.

Označení zmenšená působí v tomto případě trochu úsměvně, protože Nubia Z5 mini disponuje 4,7″ HD displejem, takže se rozhodně nejedná o malé a ani lehké zařízení (160 gramů). Cena pro český trh zatím oficiálně stanovena nebyla, ale podle našich informací by se měla pohybovat okolo hranice 8 500 Kč včetně DPH.

 

Galerie fotografií: Nubia Z5 mini

  

  

  

  

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *