Domů » Bleskovky » Nových telefonů od Googlu se dočkáme 4. října, přijdou opět dva modely

Nových telefonů od Googlu se dočkáme 4. října, přijdou opět dva modely

Ačkoliv se nejspíše nedočkáme nových telefonů od Googlu s označením Nexus, rozhodně se dočkáme alespoň dvou novinek, které s velkou pravděpodobností ponesou jiné názvy. Ty by měl obr z Mountain View představit 4. října.

Zařízení, dosud se ukrývající pod označením Marlin a Sailfish, by se měly na trhu objevit pod názvy Pixel a Pixel XL. První jmenovaný by měl disponovat displejem s uhlopříčkou 5″, druhý, s přídomkem XL, pak dostane 5,5″ displej a bude se jednat o prémiovější zařízení. Nejspíše se tedy dočkáme levnějšího a dražšího modelu, jako tomu bylo s posledními Nexusy 5X a 6P.

google_pixel

Kromě telefonů by Google měl představit i nový Chromecast s podporou 4K rozlišení, pomocníka do domácnosti Google Home, a také zařízení pro virtuální realitu Daydream VR.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.

2 komentářů

  1. Jj (neregistrovaný)

    Ten dízajn je něco strašného.. fakt jako nevim co se mi ma na tom libit…proste hnus…cisty krystalicky hnus…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).